Elder Scrolls Online – Grup PvE Videosu

Elder Scrolls Online Dark Anchor

Elder Scrolls Online geliştiricileri grup PvE’yi tanıtan etkileyici bir video yayınladılar. Dark Anchor adı verilen portalı kapatmak için mücadele veren grup, Daedra Prensi Bolag Mal’ın düzleminden gelen istilacıları durdurmak için mücadele veriyorlar.

Yapımcıların yorumlarıyla hazırladıkları Elder Scrolls Online PvE videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Karanlık bir ayin sonrasında işlerin ne kadar ters gidebileceğini görmenizi tavsiye ediyorum.

Unutmadan, Elder Scrolls Online‘ın ESRB tarafından Mature (Yetişkinler İçin) olarak değerlendirildiğini belirtelim. Geliştirici ekip bu değerlendirmeyi biraz fazla bulsa da, oyunda herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmediklerini vurguluyorlar.

Elder Scrolls Online – Grup PvE

One comment

  1. oyun süper ama paralı olacağı söyleniyor. bir yetişkin olarak bu tip oyunların parasız olması gerektiği; oyun içi market sistemiyle çıkması gerektiğine inananlardanım. Ki her yetişkin bu tip oyunların aksiyon ve macera bölümünden yararlanabilsin. oyunu cazip hale getiren şey bence oyunların gurup oyununa zorlamasıdır. ama her zaman yeni oyuncuları çekebilmesi için oyun zorluğunun orta derecede olması gerektiği kanaatindeyim. Nitekim Neverwinter yavaş yavaş kan kaybetmekte zindan zorluğu sebebiyle. Elbette ki yayımcının sırf kendi cebinden harcayarak kendini unutup başkaları için servetini oyunlara yatırmasını beklemiyoruz. Elbette ki yayımcı bunun karşılığında bir şeyler kazanmalı ancak oyunlar ne kadar cazip olursa ve ne kadar adam çekerse o kadar da satış olacağı kanaatindeyim. Bencil olunan tek şey bana göre bir oyun tavan yaptığında hemen parasal olarak olaya bakılması ve sınırlı sayıda insanlara hitap etmesidir. Oysa bizlerde bu ortamdan sürekli bu tip oyunları takip eden insanlarız. O sebepten bizlerinde düşünülerek oyunun ücretsiz open beta olması gerektiğini düşünüyorum…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir