Elder Scrolls Online Karakter Gelişimi Detayları

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Elder Scrolls Online

Elder Scrolls serisi yalnızca detaylı evreni ve hikayeleri ile değil, karakter gelişiminde izlediği serbestlik ve kullandığı benzersiz sistemlerle de her zaman başarılı olmuştur. Zenimax Studios, yayınladıkları son video ile Elder Scrolls Online‘da karakter gelişiminin nasıl olacağına dair detayları paylaştı.

Elder Scrolls Online – Karakter Gelişimi

Öncelikle oyundaki tüm ırkların kendilerine has zayıf ve güçlü yanları olacak. Örneğin, Altmer ırkı büyü stat’lerine artı alırken, Khajit ırkı seri hareket ve gizlilik konularında üstün. Yine de oyunun seviye sistemi önceki oyunlardakine benzer şekilde işleyecek. Tüm ırklar ve sınıflar, tüm silahları ve zırhları kullanabilecekler. Bu ekipmanlar kullanıldıkça, karakterin eşya üzerindeki becerisi artacak. Oyuncular oyuna nasıl bir karakter ile başlarlarsa başlasınlar, her yönde uzmanlaşabilecekler.

Ekipmanlar ve büyüler üzerinde yeterince beceri kazandığında, karakter seviye atlayacak ve oyuncu kazandığı attribute point’lerini health, magicka ve stamina olmak üzere üç özelliğe dağıtabilecek. Skill point’ler ise spesifik zırh, büyü, silah ve ırk becerileri kazanmak/geliştirmek için kullanılacak. İlerleyen seviyelerde karakterler Ultimate abilities adı verilen çok güçlü skill’lere sahip olabilecekler.

Elder Scrolls Online, önceki sürümlerini başarılı kılan bu özellikleri oyun içi dengeleri koruyarak entegre etmeyi başarırsa, benzersiz ve olağanüstü bir MMORPG ile tanışacağız demektir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar