Firefall 29 Temmuz’da Yayınlanıyor

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Firefall

Oldukça uzun bir beta sürecinin ardından Red 5 Studios‘un bilim kurgu MMO aksiyon oyunu Firefall resmi yayınına başlıyor. 29 Temmuz günü oyunun betası sonlanıyor ve Firefall start alıyor.

Fazlasıyla tutkulu ve yetenekli bir ekiple bir oyun geliştirdik,” diyor Red 5 Studios’un CEO’su James Macauley. “Fakat hevesli oyuncu topluluğumuzla beta sürecinde bir araya gelene ve izlenimlerini alana kadar Firefall tamamlanmamıştı. Firefall bizim olduğu kadar onların da oyunu.

Resmi yayına geçişle gelen güncelleme şimdiye kadar yayınladığımız en büyük güncelleme. Bununla Firefall’un dünyası 4 kat daha büyük hale geliyor ve oynanabilir içerik betadakinin 15 katına çıkıyor.

Şu anda açık betada olan Firefall, 29 Temmuz günü Steam üzerinden tam sürüm olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için Firefall resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Firefall Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar