Firefall 29 Temmuz’da Yayınlanıyor

Bu yazı 6 sene önce eklendi.

Firefall

Oldukça uzun bir beta sürecinin ardından Red 5 Studios‘un bilim kurgu MMO aksiyon oyunu Firefall resmi yayınına başlıyor. 29 Temmuz günü oyunun betası sonlanıyor ve Firefall start alıyor.

Fazlasıyla tutkulu ve yetenekli bir ekiple bir oyun geliştirdik,” diyor Red 5 Studios’un CEO’su James Macauley. “Fakat hevesli oyuncu topluluğumuzla beta sürecinde bir araya gelene ve izlenimlerini alana kadar Firefall tamamlanmamıştı. Firefall bizim olduğu kadar onların da oyunu.

Resmi yayına geçişle gelen güncelleme şimdiye kadar yayınladığımız en büyük güncelleme. Bununla Firefall’un dünyası 4 kat daha büyük hale geliyor ve oynanabilir içerik betadakinin 15 katına çıkıyor.

Şu anda açık betada olan Firefall, 29 Temmuz günü Steam üzerinden tam sürüm olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için Firefall resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Firefall Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar