Gameforge Goblin Keeper’ı yayınlıyor

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Goblin Keeper

Goblin Keeper fantastik bir ortama sahip klasik bir strateji oyunu olarak oyunculara içlerindeki alçak tarafı dışa vurma ve çok kötü olma fırsatı sunuyor. Oyuncu kurnaz bir Efendi rolünde her türlü mistik yaratık üzerinde hakimiyet kurup yeraltı krallığı istediği gibi geliştirilebilir. Bu tarayıcı tabanlı oyunun aralıkta Almanya ve İngiltere’deki başarılı startını İtalyanca, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe gibi çeşitli diller takip etti.

Bugünden itibaren Goblin Keeper Türkçe olarak sizlerle, yeteneğinizi gösterme zamanı.

Linki tıkla ve oyuna başla http://tr.goblinkeeper.com/

Goblin Keeper Türkçe

Mezar hikayeleri

Goblin Keeper‘de namlı Goblinoidli geniş zindanlar kurmak ve kütüphaneler, tavernalar, madenler, bekçilerle geliştirmek Efendi olarak oyuncunun işi. Zindan inşaatçıları karanlık surlar örmek için yaratıcılıklarını kullanır, kötülük ve sinsilik dolu benzersiz dünyalar kurar. Goblin Efendileri pürüzsüz şekilde kaynak çıkarmak, hain teknolojiler geliştirmek ve katakombları rakip Efendilerin açgözlülüklerinden korumak için ellerinden geleni yapar. Değişik değişik birçok görev oyunculara birçok yeni mücadele ve bununla birlikte sinsiliğin bir alçak (!) seviyesine düşmek için altın, inşa malzemesi ve deneyim puanları sunar.

Uncle Goblin Lepard

Yağmalamalar

Karanlık zindanlara zamanla ork, warlock, hayalet ve daha birçok yaratık yerleşir. Despotlar bunlardan güçlü bir ordu yaratır. Bu ordu elf köylerinden ganimet taşıyan kervanlara ve diğer oyunculara dehşet verir. Tüm düşmanlara sınırları göstermek ve en sonunda tüm dünyaların şeytansı Efendisi olmak için cesaret, kararlılık ve taktiksel bereci gerekir.

Birlikte güçlüyüz

Diğer oyuncuları gasp etmek ve hazinelerini ele geçirmek diyabolik bir mutluluk yaşatır. Ama en hain düşman bile karanlık yollarda onlara eşlik edecek yoldaşlara ihtiyaç duyar. Goblin Keeper işte bunun için diğer hükümdarlarla iletişim imkanı sunar: Böylece oyuncular kendi aralarında ticaret yapabilir, güçlü ittifaklara dahil olabilir ve zindanları geliştirmede onlara yardım edecek arkadaşlarını krallıklarına davet edebilir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar