Gameforge Goblin Keeper’ı yayınlıyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Goblin Keeper

Goblin Keeper fantastik bir ortama sahip klasik bir strateji oyunu olarak oyunculara içlerindeki alçak tarafı dışa vurma ve çok kötü olma fırsatı sunuyor. Oyuncu kurnaz bir Efendi rolünde her türlü mistik yaratık üzerinde hakimiyet kurup yeraltı krallığı istediği gibi geliştirilebilir. Bu tarayıcı tabanlı oyunun aralıkta Almanya ve İngiltere’deki başarılı startını İtalyanca, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe gibi çeşitli diller takip etti.

Bugünden itibaren Goblin Keeper Türkçe olarak sizlerle, yeteneğinizi gösterme zamanı.

Linki tıkla ve oyuna başla http://tr.goblinkeeper.com/

Goblin Keeper Türkçe

Mezar hikayeleri

Goblin Keeper‘de namlı Goblinoidli geniş zindanlar kurmak ve kütüphaneler, tavernalar, madenler, bekçilerle geliştirmek Efendi olarak oyuncunun işi. Zindan inşaatçıları karanlık surlar örmek için yaratıcılıklarını kullanır, kötülük ve sinsilik dolu benzersiz dünyalar kurar. Goblin Efendileri pürüzsüz şekilde kaynak çıkarmak, hain teknolojiler geliştirmek ve katakombları rakip Efendilerin açgözlülüklerinden korumak için ellerinden geleni yapar. Değişik değişik birçok görev oyunculara birçok yeni mücadele ve bununla birlikte sinsiliğin bir alçak (!) seviyesine düşmek için altın, inşa malzemesi ve deneyim puanları sunar.

Uncle Goblin Lepard

Yağmalamalar

Karanlık zindanlara zamanla ork, warlock, hayalet ve daha birçok yaratık yerleşir. Despotlar bunlardan güçlü bir ordu yaratır. Bu ordu elf köylerinden ganimet taşıyan kervanlara ve diğer oyunculara dehşet verir. Tüm düşmanlara sınırları göstermek ve en sonunda tüm dünyaların şeytansı Efendisi olmak için cesaret, kararlılık ve taktiksel bereci gerekir.

Birlikte güçlüyüz

Diğer oyuncuları gasp etmek ve hazinelerini ele geçirmek diyabolik bir mutluluk yaşatır. Ama en hain düşman bile karanlık yollarda onlara eşlik edecek yoldaşlara ihtiyaç duyar. Goblin Keeper işte bunun için diğer hükümdarlarla iletişim imkanı sunar: Böylece oyuncular kendi aralarında ticaret yapabilir, güçlü ittifaklara dahil olabilir ve zindanları geliştirmede onlara yardım edecek arkadaşlarını krallıklarına davet edebilir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar