God Of War 4

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.

Güzel bir Kratos macera oyunu bizleri bekliyor fakat bu sefer belirli değişiklikler var. Bunlardan biride Kratosun oğlu ile İskandinavya da geçireceğimiz maceralar olacak. 2018 yılında piyasaya sürülmesi beklenen bu oyunun net bir çıkış tarihi Sony tarafından açıklanmamıştır. İlk olarak Playstation 4 için piyasaya yani satışa sunulacak bu yapım diğer oyun serilerine göre farklılıkla oyun severlerle bulaşacak. Oyunun çıkış tarihi tam olarak bilinemese dahi bazı e-ticaret siteleri Amazon gibi bunları sızdırmış bulunmakta. Şuan bile kendiniz amazona girip bakarsanız God Of War 4’ ün çıkış tarihi yazmaktadır.

Bu yapımda yarı tanrı abimiz Kratos biraz daha duygusal işlenmiş olabilir. Bir ihtimal en azından çünkü oğlu ile atılacağı maceralar arasında oğluna zarar gelebileceğini düşünmekteyiz. Belki de hiç belli olmaz oyunun sonu oğlunun ölümü ile biter bilemeyiz. Bizimkisi sadece birer tahmin den ibaret.  E3’ de Geçen senelerde bizlere çok güzel süprizler hazırlayan Sony bu sene sürpriz yapmamayı seçti ve sadece beklenen God Of War 4’ ü açıklayarak konferansına son verdi.

Bizleri heyecanlandıran bu yapım dersini çalışmış ve kullanıcılar tarafından edilen şikayetler doğrultusunda kendine çeki düzen vermiş olması bizi hayli tatmin ediyor. Yapımın fragmanını izlemeyen oyun severlere şiddetle izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar