God Of War 4

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.

Güzel bir Kratos macera oyunu bizleri bekliyor fakat bu sefer belirli değişiklikler var. Bunlardan biride Kratosun oğlu ile İskandinavya da geçireceğimiz maceralar olacak. 2018 yılında piyasaya sürülmesi beklenen bu oyunun net bir çıkış tarihi Sony tarafından açıklanmamıştır. İlk olarak Playstation 4 için piyasaya yani satışa sunulacak bu yapım diğer oyun serilerine göre farklılıkla oyun severlerle bulaşacak. Oyunun çıkış tarihi tam olarak bilinemese dahi bazı e-ticaret siteleri Amazon gibi bunları sızdırmış bulunmakta. Şuan bile kendiniz amazona girip bakarsanız God Of War 4’ ün çıkış tarihi yazmaktadır.

Bu yapımda yarı tanrı abimiz Kratos biraz daha duygusal işlenmiş olabilir. Bir ihtimal en azından çünkü oğlu ile atılacağı maceralar arasında oğluna zarar gelebileceğini düşünmekteyiz. Belki de hiç belli olmaz oyunun sonu oğlunun ölümü ile biter bilemeyiz. Bizimkisi sadece birer tahmin den ibaret.  E3’ de Geçen senelerde bizlere çok güzel süprizler hazırlayan Sony bu sene sürpriz yapmamayı seçti ve sadece beklenen God Of War 4’ ü açıklayarak konferansına son verdi.

Bizleri heyecanlandıran bu yapım dersini çalışmış ve kullanıcılar tarafından edilen şikayetler doğrultusunda kendine çeki düzen vermiş olması bizi hayli tatmin ediyor. Yapımın fragmanını izlemeyen oyun severlere şiddetle izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

Farcry 5’ De Neler Bizleri Bekliyor ?

4 sene önce
admin

Yapımını Ubisoft’ un üstlendiği bir yapımla beraberiz sizlerle. Bu yapım Farcry serisi olarak güçlü bir yapım olmakla beraber bizleri dış ve ilkel dünyalara götüren bu seri bakalım şimdiler de bizi nasıl bir ya...

Yazıyla İlgili Yorumlar