gPotato.eu Mart etkinliklerini açıklıyor

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Bütün oyunlar için özel etkinlikler ve yarışmalar…

Basın Açıklaması

Dublin, İrlanda – 10 Mart 2011 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz online oyun yayıncılarından olan www.gPotato.eu oyun portali operatörü Gala Networks Europe, sunduğu MMO oyunlarının Mart ayına özel oyun içi ve oyun topluluğu etkinliklerini açıklamaktadır.

Allods Online ikinci epic PvP turnuvasının da dahil olduğu üç tane yeni etkinlik sunacak. 14 Mart’ta başlayacak olan IGP ((I Got the Power, or Instanced Guild PvP) turnuvası isimli etkinlikte, klanlar bir seri çarpışmalar sonucunda 3 Haziran’da yapılacak olan finale erişip Allods evreninde hangi klanının en iyi savaşçılara sahip olduğu sorusuna cevap vermeye çalışacaklar. Ayrıca Mart ayının sonuna doğru  Silent Hill Rookies Invasion ve Astral Assault PvP Event II isimli iki tane daha etkinlik de  oyunseverleri heyecanlandıracak. The Silent Hill Rookies Invasion 21 Mart’ın haftasında orta seviyelerdeki oyunculara bulundukları ihtilaf grubunda karşı gruplara karşı savaşma imkanı verecek. Astral Assault PvP Event II imparatorluk gemilerinin Lig filosuna ve onun Novograd kapısında bulunan ürkütücü ağır savaş kruvazörüne karşı cesaret isteyen saldırının gerçekleşeceği özel Astral uzay yüzleştirmesi serisinin ikincisi olacak.

Dragonica oyununda bu ay dört etkinlik mevcut olacak. İlk etkinlik, 8 Mart’ta başlayacak ve herhangi bir bitim tarihi olmayan kullanıcılar tarafından yaratılacak oyunun yükleme ekranı eğitici dokümanları içerik yarışması. Oyuncular kendi karakterlerini ve ekran resimlerini kullanarak eğitici ekran görüntüleri hazırlayıp, bu hazırladıkları görüntülerin Dragonica oyuncuları için mevcut olacak resmi yükleme görüntülerinde yer alma şansı elde edecekler. 16 Mart’ta  Where Is Paddy isimli yarışmada Jack’s Bean iksirini veya altınını kazanmak için oyuncular yeşil İrlanda cini Leprechaun kılığına girmiş GM’i kovalayıp yakalamaya çalışacak. 18 Mart’ta başlayıp tam bir ay sürecek olan Pimp My Class isimli aktiviteyi kazanmak için oyuncular kendi seçtikleri karakter sınıfını seçip, onu tanıtıcı kısa bir video hazırlayacaklar ve neden bu sınıfın en iyisi olduğunu açıklayacaklar.  19-25 Mart arasında sürecek olan Miss and Mister Spring Dragotaka isimli etkinlikte ise arzu eden oyuncular en iyi kostümleri ile hava atacaklar. Katılım süresi bittiği zaman Dragonica GM’leri iki en iyi giyinen oyuncuları seçip onları ödüllendirecek.

Flyff maceraseverlerini iki etkinlik bekliyor. 17 Mart’taki St Patrick gününde her hesaptan bir karakter ücretsiz İrlanda şapkası elde edecek. 10 ve 24 Mart tarihleri arasında 15.seviye üstü bütün oyuncular Beyaz Gün etkinliğinde eşsiz eşyalar ve ekstra tecrübe puanı elde etme şansını yakalayacaklar. Melek ve Şeytan NPCler ile konuşup onlar için eşyaların alınması gibi bir görev içeren tekrar edilemez görevler serisi  çok geniş çeşitli ödüller vaad ediyor. Tecrübe puanı bonusları, eşsiz bir başlık ve değişik maske çeşitleri ödüllerden bazıları.

Rappelz ‘de Mart ayında bölgelere gore değişik etkinlikler mevcut olacak. Fransız oyuncular 1-15 Mart tarihleri arasında tatil dönemini kutlamak için tecrübe puanı bonusu ve daha fazla droplara sahip olacaklar. Almanya, Türkiye ve Polonya serverlarında aynı şekildeki etkinlik 22-29 Mart tarihleri arasında mevcut olacak. İtalyan oyuncular aynı dönemde tecrübe puanı ve drop bonusları, özel Lak ve yağmur damlası etkinliği ile Rappelz İtalya’nın ilk yıl dönümlerini kutlayacaklar.

Canaan Online’da Mart ayında dört tane etkinlik mevcut. Çifte tecrübe puanı etkinliği 7 Mart’a kadar mevcut olacak. İlk bahar temalı resim yarışması 7 Mart’ta başlayıp 20 Mart’ta sona erecek ve oyunculara cici Bebek İnek yaratığını ve şu ana kadar Canaan Online’da görülmemiş Şişman Ördek kostümü ve Nisan yağmuru formatındaki özel giyim eşyaları kazanma şansını sunacak. 18-20 Mart tarihleri arasında oyuncular yüksek seviyelerde az rastlanan ve kuvvetli yaratıklarla yüzleşecekler ve daha sonrasında Monster Mania etkinliğinde yüksek seviyeli canavarlardan Karugarner, Kazan ve Goradora alanlarında 25-28 Mart günleri arasında büyük hazineler ve bir çok tecrübe puanı alma şansını elde edecekler. Resmi etkinliklerden başka, GMler yarışmalarla az rastlanır ve heyecan verici yaratıklar ve çekici kostüm eşyaları verecekler.

Yukarıdaki bilgilerle ilgili detayları resmi www.gPotato.eu adresinde bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar