gPotato.eu resmi olarak SEVENCORE’u açıklıyor!

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

SEVENCORE

SEVENCORE: Kılıçlar ve büyüler plazma silahları ve uçan motorsikletlerle Noria stüdyosu tarafından geliştirilmiş fantastik füzyon MMORPG’sinde buluşuyor.

Dublin, İrlanda – 24 Ağustos 2011 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe en yeni projesi olan fantastik füzyon MMORPG’si  SEVENCORE’u sunmaktan büyük bir keyif duymaktadır. Gamescom 2011’de kapalı kapılar ardında gösterilen ve çok fazla pozitif bir tepki alan oyunun bütün mevcut bilgi ve görsellerini Gala Networks Europe sunmaktadır.

SEVENCORE Bruters Capital

Endüstri veteranları tarafından kurulmuş yeni oyun stüdyosu Noria tarafından geliştirilmiş SEVENCORE; hikayesi üzerine kurulmuş, kapsamlı  kişiselleştirme ve fantastik füzyon elementleri içeren bir MMORPG’dir. Gala Networks Europe iki tane video yayınlamaktadır. İlk video SEVENCORE’u ve firmanın Noria ile yaptığı eşsiz ortaklığı anlatırken, ikinci video SEVENCORE’un heyecan verici dünyası ve ayırıcı gameplay dizaynını anlatan kısa bir oyun tanıtımı videosu olarak göze çarpmaktadır.

SEVENCORE oyuncuları genişleme paketleriyle derin ve çekici bir olaylar dizisi içine çekecektir. Öykü, görevler ve NPC’ler ile gelişirken her ırk ve grup hikayeyi kendi eşsiz oyun içi hikayesine ve kültürüne göre tecrübe edecek. Oyuncular oyunda ilerledikçe etkinliklerle günlük oyun oynama tarzlarını şekillendiren oyun dünyasının tarihininin arkasındaki motifleri birleştirecek ve zamanla oyuna daha da hakim olup SEVENCORE’un evrenininin geleceğini değiştirebilecek bir güç olabilecek.

SEVENCORE Bruters Beast Mount

SEVENCORE’un oyun oynama biçimi derin bir biçimde karakterlerin kişiselleştirilmesi imkanını sunarken aynı zamanda hem hayvan hem de mekanik bineklere binme imkanı tanıyacak. Oyuncular bu bineklerle çarpışmaya girecek, seviye atladıkça bir çok özel yeteneklere kavuşacak ve oyuncunun kendi kişisel tarzına göre heyecan verici seçenekleri tercih edebilecek.

SEVENCORE’un ayırt edici fantastik füzyon tarzı, görsel olarak oyunu bütün diğer MMORPG’lerden ayrı kılacak. Her ırk ve grup kendi kültürel farklılığına göre sahip olduğu değişik büyüler, zırhlar ve silahlar ile oyuncuların oyunun dünyasını tehdit eden yükselen çatışmalara katılabilecek.

Gala Networks Europe’un CEO’su Nicholas Pajot “Noria ile SEVENCORE oyunu için iş birliği yaptığımıza çok memnunum. Noria oyun stüdyosu yetenekli insanlarla dolu ve onlarla karşılıklı fayda çerçevesinde Avrupa’lı oyun severlere zengin ve keyifli bir oyun tecrübesi sunmak için beraber çalışıyoruz. SEVENCORE şu ana kadar üzerinde çalıştığımız geleceği en parlak oyunlardan biri ve eminiz ki yayınladığı zaman oyuncular için inanılmaz bir keyif ve eğlence kaynağı olacak.”

SEVENCORE – Yapımcılarla Röportaj Videosu

SEVENCORE – Oyun Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Eolos dedi ki:

    güzel oyuna benziyo ilk başlayanlardan biri olurum sanırım 🙂 ama çoğu grafikler allods kabod warcraft gibi oyunlardan alınmış ya da ben benzettim 🙂