Guild Wars 2’nin indirme zımbırtısı…

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Guild Wars 2 Başlangıç

Guild Wars 2‘yi satın aldınız ya da elinizde beta anahtarı var ve yarın betası başlayacak olan oyunun client’ını nereden indireceğiniz konusunda hiç bir fikriniz yok mu? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz…

Öncelikle şu sayfayı ziyaret edin https://register.guildwars2.com/ ve size gönderilen anahtar ile Guild Wars 2‘ye kayıt olun.

Üyeliğinizi başarıyla tamamladığınızda e-posta adresinize ulaşan bildirimdeki “here” bağlantısına tıklayın. Giriş yaptıktan sonra ACCOUNT’a tıklamak yerine News and Info başlığı altındaki “News and Announcements” bağlantısına tıklayın. Burada “Getting Started”a tıklayın ve açılan sayfada “executable file” bağlantısına tıklayıp Guild Wars 2 downloader dosyasını indirin. Bu dosyayı oyunu kurmak istediğiniz dizine taşıyın (ör: C:Guild Wars 2) ve çalıştırın.

Tebrikler! 27 Nisan gecesi Guild Wars 2‘de buluşmak üzere…

Guild Wars 2 nasıl indirilir?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. progamer dedi ki:

  Aman(!) ha sakın BEDAVA yapmasınlar paralı yapsınlar , yoksa açlıktan ölürler mazzalah .

  Arkadaşlar bu ne ya? Oyundaki premium vb . gbi şeylere para veriyoruz bide artık oyunadamı para vercez?

  DOTA 2 ÜCRETLİ , SWOTR ÜCRETLİ , BU ÜCRETLİ ve bunları türkiyede bulamadım. Ne bu ya ?

  Zaten düzgün RPG yok çoğu dandki ÇİN-JAPON midemi kaldıran ANİME oyunları , bi düzgün var dişoruz oda kesin paralı . Artık bunnlara MMORPG değil MMO-KAPİTALİST oyunlar denmeli insanı soyup soğana çeviriyorlar , 59$ a oyunu alıyorsun hemde MMORPG .

  Anladık oyuna eklentiler koyun parayla alalım ama oyuna giriş yapmak için bile AYLIK PARA ödüyoruz resmen .

  YETER ARTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK

  • Jack O Lantern dedi ki:

   Söylediklerinizin Guild Wars 2 için geçerli olduğunu düşünmüyorum. Oyunu bir kez satın alıyorsunuz, daha sonra aylık ödeme yok. Gerçek para ile satın alabileceğiniz oyun içi eşyalar olacak fakat bunların tümü kozmetik amaçlı. Oyundaki dengeleri kesinlikle etkilemiyor. Ayrıca oyunun kalitesi ve yarattığı etkiye bakılırsa yayıncı firma piyasadaki en insaflı seçeneği sunuyor diye düşünüyorum. Eminim böyle bir oyunla Blizzard’ın yaptığını yapıp oyuncuları bir güzel yolabilirlerdi.

   “WoW killer” efsanesini sona erdirecek bir oyun gelecekse bu Guild Wars 2 olacaktır diye düşünüyorum. Bugün oyunu denedikten sonra tecrübelerimi burada paylaşacağım.

   Saygılar.

 2. Anıl dedi ki:

  Arkadaşlar internette gördüğüm kadarıyla Guild Wars 2 ücretsiz olucakmış ve bunun yanında SWORT unda oyunu üzretsiz yapmayı planladığını duydum.