Hitman Parçalar Halinde Sunulacak!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Oldukça sevilen oyunlar arasında olan Hitman, yeni çıkacağı şekil belli oldu. Bölümler halinde çıkması beklenen Hitman, ardından tek bir pakette tam olarak toplanacak. Bunun yanı sıra, Collector’s Edition ekinin detayları da belli oldu.

Absolution_(Pre)_-_Hitman_Preparing_Suit

Square Enix’in bu sene içerisinde duyurması beklenen ve IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman serisinin yeni oyunu hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. İlk duyumlara göre, Hitman oyununun öncelikle bölüm bölüm piyasaya sürülüp, daha sonrasında ise, 2016 yılının sonunda tek parça halinde tüm bölümler sunulacaktı. İkincisi ise, Hitman Collector’s Edition sürümü hakkındaydı.

İlk duyuru, yani Hitman’ın parçalar halinde sürüleceği hakkında söylentiler çok olmakla birlikte, kesin bir bilgi yoktu. Oyunu PSN’den ön sipariş edip almak isteyenlere ise, paraları geri verilerek ön siparişleri iptal ediliyordu. Bunun sebebi ise, ilk duyurunun kesinlik kazanması olmuştu.

Şirketin yaptığı ilk duyuru neticesinde, 11 Mart 2016 tarihinde ilk bölüm satışa sunulacak. Paris ve ilk bölümleri içerecek bu bölümün ardından da, yenileri gelecek. İlk bölüm 15 $ etiketiyle piyasaya çıkacağı gibi, gelecek bölümler ise, eklenti şeklinde 10’ar $’a satışa sunulacak. Devam bölümlerinden olacak ikinci bölüm Nisan, daha sonra ise, her ay bir bölüm yayınlanacak şekilde tasarlanıyor.

4072

Tüm bölümler ise, 2016 yılının sonuna geldiğimiz zaman, 60 dolar etiketiyle birlikte insanlara sunulacak. Collector’s Edition paketi ise, Hitman’ın tüm bölümlerini içerecek. Ayrıca Agent 47’e ait kravat ve kravat iğnesiyle birlikte verilecek.

Bu paket, 139.99 Euro civarında bir fiyatla sunulması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar