Iron Maiden Oyunu Mobil Platformda!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın en fazla sevilen ve önde gelen Heavy Metal Grupları arasında yer alan Iron Maiden için geliştirilen ve yakın zamanda ulaşacağımız Video Oyunu için ilk video yayınlandı.

Günümüzde Metal Grupları arasında en popüler ve en kalitelileri arasında olan Iron Maiden grubu, ilk olarak 1975 yılında kurulmuştu. Grup için geliştirilmekte olan ve hayranlarının sürekli takip ettiği video oyunu için ise, ilk video yayınlandı. Iron Maiden: Legacy of The Beast ismiyle piyasaya sürülecek olan video oyunu, RPG türüyle insanlara ulaşan bir yapıt olması bekleniyor.

Oyunu geliştiren Roadhouse Interactive firması, oyunda ana karakter olarak grubun maskotu olarak bilinen Eddie’i belirledi. Grubun maskotu olan Eddie ile birlikte, albümlerin kapaklarında yer alan canavarlalar savaşabileceğiniz gibi, zamanda yolculuk şansına da erişeceksiniz.

Yayınlanacak olan oyunun farklı ve çekici olacak bir diğer özelliği ise, hiçbir yerde bulamayacağınız ve daha önceleri duyulmamış olan Iron Maiden grubuna ait müziklerin yer alması olacaktır. Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak bu müziklere ve oyuna, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlardan erişilebilecek.

Çıkışı için yaz aylarının işaret edildiği bu yeni yapımın, Metal Müzik severleri ve özellikle Iron Maiden hayranları için büyük eğlencelere yol açması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar