İsrail Ligi, PTT’nin Önünde!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Futbol oyunlarında lider konumunda olan FIFA’nın yeni oyunu FIFA 17 için hangi liglerin ekleneceği, oylarla belirleniyor. An itibariyle, İsrail Ligi PTT 1. Lig’in önünde bulunuyor.

FIFA-17-Cover-Jamie-Vardy

Çıkmasına oldukça uzun süre olmasına rağmen, oyun severlerin şimdiden heyecanla beklediği FIFA 17 için eklenecek olan liglerin oylamasına devam ediliyor. Büyük bir heyecan serüvenine dönen oylama, istediğiniz ligi seçerek eklenmesine yardımcı olmanız şeklinde sürdürülmektedir.

Geçen oyunlardan hatırlayacağınız üzere, FIFA 15’de Türkiye Ligini ekleyen yapımcı firma, FIFA 16 ‘da ise, %100 Türkçe Dil desteği ve Türkiye Ligini eklemeyi ihmal etmemişti. FIFA 16’nın çıkışının ardından, FIFPlay tarafından gerçekleştirilen eklenecek lig oylamasında, PTT 1. Lig oldukça uzun bir süre zirvede kaldı. Ancak son bakışımızda fark ettiğimize göre, İsrail Ligl, PTT 1. Lig’inin önünde az bir farkla devam ediyor.

ptt-1_-lig

Özellikle Türk oyun mecraları tarafından tekrar gündeme getirilen bu oylamada, oyun severlerden destek bekleniyor. Aynı şekilde, yabancı kaynaklarda yayınlanan haberlerde de, PTT 1. Lig’in küçümsendiğini, ilk sırada olmasının eleştirildiğine rastlayabilirsiniz. Eğer PTT 1. Lig’ine destek vererek, ilk sırada kalmasını ve FIFA 17 ‘de boy göstermesini isteyenler bu adresten ulaşabilirler.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar