İsrail Ligi, PTT’nin Önünde!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Futbol oyunlarında lider konumunda olan FIFA’nın yeni oyunu FIFA 17 için hangi liglerin ekleneceği, oylarla belirleniyor. An itibariyle, İsrail Ligi PTT 1. Lig’in önünde bulunuyor.

FIFA-17-Cover-Jamie-Vardy

Çıkmasına oldukça uzun süre olmasına rağmen, oyun severlerin şimdiden heyecanla beklediği FIFA 17 için eklenecek olan liglerin oylamasına devam ediliyor. Büyük bir heyecan serüvenine dönen oylama, istediğiniz ligi seçerek eklenmesine yardımcı olmanız şeklinde sürdürülmektedir.

Geçen oyunlardan hatırlayacağınız üzere, FIFA 15’de Türkiye Ligini ekleyen yapımcı firma, FIFA 16 ‘da ise, %100 Türkçe Dil desteği ve Türkiye Ligini eklemeyi ihmal etmemişti. FIFA 16’nın çıkışının ardından, FIFPlay tarafından gerçekleştirilen eklenecek lig oylamasında, PTT 1. Lig oldukça uzun bir süre zirvede kaldı. Ancak son bakışımızda fark ettiğimize göre, İsrail Ligl, PTT 1. Lig’inin önünde az bir farkla devam ediyor.

ptt-1_-lig

Özellikle Türk oyun mecraları tarafından tekrar gündeme getirilen bu oylamada, oyun severlerden destek bekleniyor. Aynı şekilde, yabancı kaynaklarda yayınlanan haberlerde de, PTT 1. Lig’in küçümsendiğini, ilk sırada olmasının eleştirildiğine rastlayabilirsiniz. Eğer PTT 1. Lig’ine destek vererek, ilk sırada kalmasını ve FIFA 17 ‘de boy göstermesini isteyenler bu adresten ulaşabilirler.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar