Joygame ve EA Games İşbirliği

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Need for Speed World Joygame

Türkiye’nin online oyun markası Joygame, Türkiye’de lider olduğunu dünya devi EA Games ile işbirliğine giderek kanıtlıyor. EA Games’in popüler dört oyununu oyun severlere sunacak olan Joygame, bu dört oyunu 2013’ün ilk çeyreğinde hem Türkiye hem de MENA Bölgesi’nde yayınlayacak.

Türkiye’nin yüzde 75’lik pazar payına sahip lider online oyun şirketi Joygame, dünya devi EA Games ile anlaşmaya vararak farkını ortaya koydu. EA Games’in en popüler oyunları olan Need for Speed World, Lord of Ultima, C&C (Command & Conquer) ve Battlefield Heroes oyunlarını hem Türk oyuncularına hem de MENA Bölgesi’ndeki çoğunluğu Arap oyunculara sunacak olan Joygame, 2013’e emin adımlarla giriş yapıyor.

Konuya ilişkin görüş bildiren Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir: “EA Games ile yaptığımız anlaşmayla 2013’e fırtına gibi giriyoruz. Dört yeni oyunu oyunseverlere sunacak olmanın heyecanı içindeyiz. EA Games ile yaptığımız bu anlaşma yalnızca temeli oluşturuyor aslında. Sadece 2013 yılında değil, ilerleyen yıllarda da yepyeni oyunlarla ve projelerle Joygame ve EA Games ismini sıklıkla bir arada duyabilirsiniz”  şeklinde konuştu.

Dünyanın Efsanesi Need for Speed!

Dünyada efsane haline gelen Need for Speed serisinin, ortalığı kasıp kavuran “Need for Speed World” oyunu, Joygame ve EA Games işbirliğiyle hem Türk hem de MENA Bölgesi’ndeki Arap oyuncuların parmaklarının ucunda olacak. Bu ücretsiz ve tamamı Türkçe yarış keyfini tüm oyuncular sürmeli!

Ortaçağ Krallığınız Bu Oyunda!: Lord of Ultima

Savaşların gidişatını değiştirin ve tehlikelerle dolu bir dünyaya adım atın! Ortaçağ krallığınızı kurun, ordunuzu yaratın, geliştirin, yönetin ve Ortaçağ’a hükmedin! Joygame sizi hem ücretsiz hem de tamamı Türkçe olan bu oyunla Ortaçağ’a götürecek ve heyecanlı bir serüvene adım atacaksınız.

Bu Oyunun Kendine Has Hayranları Var: Command & Conquer

Joygame ve EA Games işbirliği, en çok bu oyunun hayranlarını sevindirecek! Dünyaca ünlü strateji oyunu Command & Conquer, eski web tabanlı MMO oyunlarını unutturuyor. Joygame kalitesiyle oyunseverlere sunulacak bu oyun ile dünyayı fetheden bir general olmaya ne dersiniz? Üstelik hiçbir kurulum dosyası indirmeden, yüklemeden ve tamamı Türkçe olarak…

Çizgi Film Tadında TPS Oyunu: Battlefield Heroes

Eğlenceli çizgi grafikleriyle savaşı bir potada eritip, çıktığı yıl alanındaki en iyi oyun seçilen Battlefield Heroes, Joygame ve EA Games işbirliğiyle sizlerle! İki ordu arasında yaşanan savaşta tarafını seç, kahramanını oluştur ve bu aksiyon dolu heyecana katılıp savaşa yön ver!

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar