Knight Online World Achievement Sistemi

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Knight-Online-Achievement

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da yenilikler bitmek bilmiyor!

Her geçen gün yeni özellikleri bizlerle buluşturmaya devam eden Knight Online ekibi yine oldukça önemli bir güncellemeyi oyunun sevenlerine sundu. 21 Ocak 2014 tarihli güncelleme ile birlikte oyuna eklenen Achievement Sistemi ile artık Knight Online oynamak daha bir eğlenceli olacak.

Bir yandan oyun oynamaya devam ederken bir yandan da Achievement Sistemi’nin size verdiği sayısız özelliği kullanarak karakterinizin gücüne güç katmanız mümkün.

Achievement Sistemi’ne, Knight Online’ın ana menüsünde bulunan “Achieve” seçeneğine tıklayarak ya da sohbet penceresine /achieve komutunu yazarak erişebilirsiniz.

Knight Online’da Achievement görevlerini tamamlayarak çok sayıda ünvan, Achievement puanı ve birbirinden çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili foruma gitmek için tıklayın.

Knight Online Achievement Sistemi

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar