Knight Online World Achievement Sistemi

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Knight-Online-Achievement

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da yenilikler bitmek bilmiyor!

Her geçen gün yeni özellikleri bizlerle buluşturmaya devam eden Knight Online ekibi yine oldukça önemli bir güncellemeyi oyunun sevenlerine sundu. 21 Ocak 2014 tarihli güncelleme ile birlikte oyuna eklenen Achievement Sistemi ile artık Knight Online oynamak daha bir eğlenceli olacak.

Bir yandan oyun oynamaya devam ederken bir yandan da Achievement Sistemi’nin size verdiği sayısız özelliği kullanarak karakterinizin gücüne güç katmanız mümkün.

Achievement Sistemi’ne, Knight Online’ın ana menüsünde bulunan “Achieve” seçeneğine tıklayarak ya da sohbet penceresine /achieve komutunu yazarak erişebilirsiniz.

Knight Online’da Achievement görevlerini tamamlayarak çok sayıda ünvan, Achievement puanı ve birbirinden çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili foruma gitmek için tıklayın.

Knight Online Achievement Sistemi

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar