LİG TV LoL Finalini Yayınlayacak!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyada olduğu kadar, Türkiye’de de oldukça geniş bir oyuncu ve hayran kitlesine sahip olan League Of Legends’in Kış Mevsiminde yapılacak olan Final’in haklarını Lig TV aldı.

league_of_legends_kis_mevsimi_finali_2015_20150413_1341339252

Elektronik Spor müsabakalarının günümüzde gittikçe popüler olduğu bir gerçektir. Dünya üzerinde ve özellikle ülkemizde çok popüler olan ve aşırı bir hayran kitlesine sahip olan Riot Games ürünü League Of Legends oyununun bu Kış Mevsimi Finali, hayranlar tarafından heyecanla beklenmektedir. Düzenlenecek olan etkinliği canlı olarak izlemek isteyenler, Volkswagen Arena’da düzenlenecek olan etkinliğin biletlerini almaya başladı bile. Ancak herkesin böyle bir imkanı olmazken, yine de izlemek isteyenlerin hangi kanalda yayınlanacağını öğrenmek istedikleri de bir gerçektir.

Bunun haberi ise, bugün yayınlandı. Türkiye’den League Of Legends Kış Mevsimi Finali 2016 etkinliğini izlemek isteyenlerin adresi, Lig TV olacak. Lig TV ‘de açıklanan bu haberi doğrulayarak, bu seneki etkinlik için anlaşmaya varıldığını açıkladı. Açıklamada yer alan bilgiye göre, 3 Nisan 2016 tarihinde yayınlanacak olan final, saat 14:30’da başlayıp, Digiturk 91. Kanalda sunulacak.

fft104mm3759489-1456610134

Fakat bu haber oyun severleri sinirlendirdi. Keza, bundan önceki hiçbir Final ücretli bir kanaldan yayınlanmamıştı ve Lig TV Twitter hesabının paylaşımına eleştiri yağdı.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar