Metal Gear Online PC İçin Geldi!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Geçtiğimiz yıl çıkan ve yıla damgasını vuran Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Online olarak oynamak isteyenler için Metal Gear Online, sonunda PC için sunuldu.

pcaacskczo595nna6ckb

2015 yılının ortalarında yeni nesil konsollar için ve bilgisayar platformu için çıkışı gerçekleşen Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, oldukça beğenilen bir senaryoya ve açık dünya öğeleri sayesinde muhteşem bir kitleye ulaşmıştı. Oyun ilk etapta PC için Online deneyim sunmuyor olsa da, diğer platformlar için mükemmel bir çevrim içi deneyim sunmuş ve oldukça beğenilerek, PC için geleceği zaman merak ediliyordu.

Konami şirketi tarafından Online sürümü uzun bir süredir beta aşamasında olan oyunun, sonunda Steam üzerinden Online versiyonu satışa sunuldu.  MGS V: Phantom Pain oyununa sahip olan herkesin kullanabileceği Online versiyonuna 19 ile 26 Ocak tarihleri arasında giriş yapmanız, sizlere 3000 Gear Point kazandıracaktır.

metal-gear-online

Birçok online oyunda XP olarak tanıştığımız deneyim puanına, bu oyunda GP olarak tanık oluyoruz. Ayrıca Konami şirketi, oyuna sürekli güncelleme getirerek, hiçbir zaman oyucuların sıkılmayacağı bir deneyime imza atacaklarının da müjdesini verdi.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar