Mount&Blade: Warband Sonunda Konsollara Geliyor

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

TaleWorlds Entertainment tarafından sunulan Mount&Blade: Warband, yapılan açıklamayla birlikte, bulunduğumuz yıl içerisinde konsollara yani, Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacağı belirtildi.

mount-and-blade-warband-1

Türkiye’de geliştirilmesiyle birlikte en fazla satıl rakamına ulaşmayı da başaran Mount&Blade: Warband, şimdi ise, konsollara sunulacak olan ilk Türkiye çıkışlı oyun olmaya hazırlanıyor. TaleWorlds Entertainment oyunla ilgili kutulu ve perakende satışları için anlaştığı şirket Koch Media olurken, dijital anlamdaki sunumunu ise, şirketin kendisi üstlenecek. Stratejik savaşmayı tamamen savaşın içinde ve 3 boyutlu olarak oynayabileceğiniz, birebir savaşları içinde yönetebilme şansını da sunan Mount&Blade, orta çağda savaşma şansını oyunculara sunmaktadır.

Mount-and-Blade-Warband-Tutorial-3-Siege-Warfare-Trailer_2

Oyunu oynayan hemen hemen herkesin büyük bir övgüsüne layık görülen bu oyun, sonunda konsol oyuncularına da sunulmuş olacak. Mount&Blade: Warband ise, haritaya yayılmış olan birbirinden güçlü kraliyetlerin savaşını konu almaktadır. Oyun tamamen serbestlik sunarken, mükemmel tarzda olmasıyla birlikte savaş stratejilerinizi ve karakterinizin özellikleri oldukça sağlam bir şekilde kullanabilir ve geliştirerek daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

2016 yılının ikinci çeyreğinde yayınlanması beklenen oyunla beraber, konsol oyuncularına farklı bir deneyim yaşama fırsatı da sunulacak.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar