Neverwinter F2P MMO olacak!

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Neverwinter Online

Cryptic Studios’un daha önceki oyunları gibi Neverwinter da F2P yolunu seçiyor. Bu kez artık revaçtan düşmeye başlayan ücretli kayıt modeli hiç uygulanmadan oyun baştan aşağı free to play olarak tasarlanacak.

Neverwinter özellikle aksiyon ağırlıklı olarak tasarlanıyor ve buna örnek olarak Vindictus gösteriliyor. IGN makalesindeki satırlar şöyle: “Neverwinter savaşın mouse tıklamalarıyla kontrol edildiği, davranışları hatırlamanın ve reflekslerin düşman sürüsünü yok etmenin anahtarı olduğu Nexon’un Vindictus oyununa benzer olacak.”

Neverwinter‘da ayrıca gerçek para ile satın alınabilen item’ler ve özellikler sadece para ödeyenlere açık olmayacak. Oyun içinde ücretsiz olarak da bunlara sahip olabileceksiniz. Yine de free to play olması dolayısıyla cash shop’ta tüketilebilir eşyalar, pet’ler ve kozmetik nesnelerin satışı yapılacak.

Neverwinter‘ın 2012 yılı sonunda yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neverwinter Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar