Phantasy Star Online 2 ücretsiz olacak

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Phantasy Star Online 2

SEGA sonunda Phantasy Star Online 2 hakkında bazı bilgiler ve ücretlendirme modelini açıkladı. Uzun zamandır beklenen MMORPG sadece PC için değil PS Vita, iOS ve Android için de yayınlanacak ve free to play olacak. SEGA sanal item satışı üzerinden kazanç elde etmeyi planlıyor.

Phantasy Star Online 2‘nin PS Vita versiyonu PC ile cross platform oynanabilecek. Android ve iOS sürümlerinde ise sadece belli verilerin paylaşımı olacak.

PSO2 için önümüzdeki ay Japonya’da kapalı beta başlayacak ve yaz döneminde de oyun PC için yayınlanacak. Android ve iOS sürümleri yıl sonuna doğru gelecek; PS Vita sürümü ise 2013 başlarında geliyor.

Phantasy Star Online 2 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. impv92 dedi ki:

    psp de en sevdiğim rpg idi ama benim pc bunu kaldırmaz