Pirate Storm Joygame’de

Bu yazı 9 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

Pirate Storm Joygame'de

Browser tabanlı oyunlarıyla ünlenen Bigpoint firması bu kategoride oyuncularına sunduğu çeşitlilik sayesinde web tabanlı oyun severlerin en iyi adresi olmuştu. Bigpoint’in yakın zaman önce çıkardığı bir denizcilik oyunu olan ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Pirate Storm bir çok kişi tarafından sevildi ve ilgi gördü. Joygame de bu sebeple Pirate Storm’u Bigpoint firması aracılığıyla sadece Tr server olarak oyunculara sundu.

Pirate Storm‘u isterseniz Bigpoint’in sitesinden yabancı oyuncularla birlikte, istersenizde Joygame’in sitesinden sadece Türk oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz.

MMORPG strateji oyunu olan Pirate Storm da geminizi seçip derin sulara yelken açıyorsunuz. Korsanlarla, deniz canavarlarıyla ve başka oyuncularla mücadele ederek denizlerin en iyi kaptanı olabilir, geminizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve silahlandırabilirsiniz. Denizlerde düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayarak ve görevleri yerine getirerek çeşitli hediyeler kazanabildiğiniz ve gelişebildiğiniz bir oyun olan Pirate Storm oyuncularına 100’ün üstünde görev, müzayede sistemi sayesinde başka oyuncularla ticaret yapabilme imkanı, ittifak kurma olanağı ve daha bir çok içerik sunuyor.

Siz de bu denizcilik macerasına atılıp büyük bir kaptan olmak istiyorsanız, zengin içeriğiyle oyuncularına bir çok özellik sunan ve grafik bakımından diğer tarayıcı tabanlı oyunlara olan üstünlüğü ile dikkat çeken Pirate Storm’da yerinizi alın.

Pirate Storm‘a kayıt olmak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pirate Storm Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar