PS 4 İçin RockStar Efsaneleri Yayınlandı

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Sony’e ait olan PlayStation 4 ‘e, geriye dönük oyunlarla doping uygulanmaya devam ediliyor. Geçmiş zamanların en fazla oynanan oyunlarının PlayStation 4 için uyarlandığı kervana, RockStar ‘ın efsane iki oyunu daha katıldı.

header

Oyun konsollarına ait olan dönemlerde, adından sıkça söz ettiren oyunlar vardır. Bu oyunların yok olmasını, adının anılmamasını isteyen şirketler ise, zaman zaman geçmişte yaşayan klasikleri tekrardan günümüze taşıyor. Bu türden bir hamle ise, Sony ve RockStar işbirliği ile karşımıza çıkıyor. PlayStation 2’nin en popüler zamanlarında hizmet veren iki RockStar oyunu, PlayStation 4 için uyarlanarak yayınlandı.

Zamanın en iyileri arasında olan PS2 oyunlarından Bully ve Manhunt oyunları, yeni döneme damgasını vuran oyun konsolu PlayStation 4 için yeniden tasarlanarak, yayınlandı. Oyunlar 1080p çözünürlüğe sahip olup, başarılar, ekran paylaşımı, uzaktan oynatma gibi unsurları da içerisinde barındırıyor.

bully_scholarship_edition-t2

Yeni çıkış yapan bu oyunlar, Türkiye PSN Mağazasında alıcılarını bekliyor. Oyunları satın almak isteyenler ise, 44.99 TL etiket fiyatını vermeleriyle birlikte kavuşabilirler. Geçmişte çok ses getirmiş olan ve harika işler çıkartan bu oyunlar, acaba PlayStation 4 ‘te de aynı başarıyı sergileyecekler mi?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar