Rappelz Epic 7 “İHTİRAS” genişleme paketi

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Rappelz Epic 7’nin “İHTİRAS” genişlemesi 2011 baharında oyunseverlerle gPotato.eu‘da buluşuyor

Destansı hikaye bütün maceraseverler için Rappelz topraklarında devam edecek

Dublin, İrlanda – 3 Mart 2011 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz online game yayıncısı ve www.gPotato.eu portalinin işletmecisi Gala Networks Europe, Fantazi MMORPG oyunu Rappelz’in daha çok heyecan verici bir içerik sunan bir sonraki genişleme paketi Epic VII ‘nin 2. Bölümü olan “İHTİRAS” ın;  Almanca, Fransızca, Lehçe, İtalyanca ve Türkçe dillerinde ilerleyen haftalarda yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Maceraseverler Epic 6 “ Resurrection” bölümünde Rappelz topraklarına tekrar barışı getirmek için kudretli Cadı ile çarpıştı. Fakat Cadı acaba gerçekten yenilmiş ve öldürülmüş müydü? 2.Bölüm olan İHTİRAS ‘ ta cevabı bulacaksınız!

Bir çatlağın altında gizli yeni bir zindan, 138 seviyesi üzerindeki bütün oyuncuları bekleyecek. Büyük Espoir zindanı bir kaç bölgeye ayrıldı ve Rappelz’in en uzun kabusuyla gerçek bir çarpışma için karşılaşmadan önce oyuncuların önce şeytani ve dehşet verici canavarları yenmesi lazım.

Yaratığınız için tatil mi lazım? Yeni Yaratık Çiftliği bir çok yaratığa sahip oyuncuların hayatını gelecekte kolaylaştıracak. Bu çiftlikte yaratıklar eğitilecek ve belli bir süre için seviye atlamaları sağlanacak. Bu yenilikten yararlanmaları için oyuncuların yaratıklarını sadece çiftliğe getirmeleri yeterlidir.

Kayıp Ada’daki keşif ve araştırma ekipleri hala donmuş diyarın daha başka gizemlerini ve sırlarını ortadan kaldırmak için orda bulunmakta. 130 seviyesi üstü oyuncular bu gizemlerin ve sırların cevaplarını bulmaları için Kayıp Ada’ya bekleniyor. Bu bölgeye oyuncuların oyunun arka planını tanımaları amacıyla da bir çok yeni görev eklendi.

Epic VII ‘nin 2. Bölümü olan “ İHTİRAS” ‘ a ayrıca yeni bir yaratık ekleniyor. Kainen Gölü’nde bulunup evcilleştirilebilen Kainen isimli yaratıklar, uzun bir süreliğine Rappelz oyununda elde edilebilen en güzel yaratık olacak.

Ayrıca kullanıcı arabirimi bütünüyle yenileştirilecek; kemer sistemi, büyü yapma ve birleşim listesi, boss kartları ve daha bir çok yenilik Rappelz’in yeni genişleme paketinde bulunabilecek.

Epic VII’in 2.Bölümü olan “ İHTİRAS” yakında Avrupa’da görücüye çıkacak. Gelecek haftalarda daha fazla bilgiye resmi Avrupa Rappelz web sayfası http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dünya çapında 5 milyondan fazla oyuncuya şimdi katıl. gPotato.eu üzerinden kayıt ol, oyunu indir ve ömür boyu ücretsiz olarak oyna.

Rappelz ve bütün diğer gPotato.eu oyunları hakkındaki bütün basın açıklamalarını http://press.gpotato.eu/latest.asp adresindeki basın merkezinde bulabilirsiniz.

Rappelz Epic 7 İhtiras Tanıtım Videosu

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Bolero dedi ki:

    Piyasadaki en iyi ve zengin pet sistemine sahip her gün zevkle oynadığım bir RPG diyebilirim. Denemesi bedava 🙂