Rappelz Epic VII, Bölüm 2: İhtiras hakkında daha fazla detay

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Yeni Zindan, Yaratık Çiftliği ve Yeni Yaratık 2011 İlk Baharında gelecek olan yenilikler

Dublin, İrlanda – 16 Mart 2011 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren ve lider online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe , fantastik MMORPG oyunu  Rappelz’in bir sonraki genişleme paketi hakkında daha fazla detaylı bilgi vermekten büyük bir mutluluk duymaktadır. Avrupa’da 2011 ilk baharının başında yayınlanacak olan Epic VII, Bölüm 2: İhtiras,  yeni maceralar sunuyor.

Yepyeni ve geniş Kara Delik zindanı, 138 seviye ve üstü bütün yüksek mücadeleler arayan macera severlere kapılarını açacak. Bir kaç bölgeye ayrılmış olan zindanda oyuncular hayatta kalma savaşı verecek. Antik Rahip, Çöp Öğütücüsü ve Lucian’ın Günahkar Arzusu gibi dehşet saçan kalabalık bir canavar grubuyla savaşıp kim olursa olsun önlerine çıkacak şeytan ve zindan bosslarıyla yüzleşecekler.

Ayrıca iyi haberler de var. Oyuncular son bossun arkasındaki gerçeği bulmaya çalışırken korkunç görüntülü “Çelişki İkizi” isimli özel bir yaratıktan yardım alacaklar. Fakat dikkat edin, yaratık dört saat sonra ortadan kaybolacak.

Yeni sunulan Yaratık Çiftliği evcilleştirilmiş yaratığı olan bütün oyuncular için çok büyük bir yardım olacak. Maceraseverler Yaratık Çiftliği Bileti alıp, yaratıklarını çiftliğin sahibi Sonya’ya belli bir süre bırakabilirler. Çiftlikte geçen bu süre içinde yaratıklar gelişecek ve otomatik olarak seviye atlayacak.

Buna ek olarak Rappelz oyuncuları, yeni eklenen görevler ve mücadelelerle Kayıp Ada’nın arkasındaki gizemli bilmeceyi çözmeye devam edecek. Görevler bittikten sonra, oyuncular yıllarca gölde mühürlenmiş muhteşem Kainen ile ödüllendirilecek.

Büyük içerik güncellemesinin yanında, diğer başka özelliklerde Rappelz Epic VII, Bölüm 2: İhtiras ‘ın getirdiği yenilikler olarak ileriki zamanlarda açıklanacak.

Epic VII’in 2.Bölümü olan “İHTİRAS” yakında Almanca, Fransızca, Lehçe, İtalyanca ve Türkçe dillerinde Avrupa’da görücüye çıkacak. Gelecek haftalarda daha fazla bilgiye resmi Avrupa Rappelz web sayfası  http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Rappelz Epic VII İhtiras Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar