Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras 24 Mayıs’ta yayında

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Rappelz Epic VII Antik Miras

Sevgili arkadaşlar,

Bir sonraki Rappelz güncellemesi Epic VII Part 4: Antik Miras yolda ve yanında olan bütün Ustalık Sınıfı grupları için olan Kübrik Zindanı, yeni yaratık “Lydian”, yeni zırhlar, silahlar ve kullanıcı önyüzünde bir çok şahane gelişme ile karşınızda olacak.

22 Mayıs’ta Almanya ve Fransa’da, 24 Mayıs’ta İtalya, Türkiye ve Polonya’da oyuncularla buluşacak olan Antik Miras oyunculara harika yeni mücadeleler ve ödüller getirecek.

Bazı şanslı oyuncular ise bugünden itibaren Rappelz ekibinin açtığı Avrupa Test Sunucusunda önizleme imkanına kavuşacak.

Epic VII Bölüm 4 hakkında detaylı bilgiye ve daha fazlasına resmi Rappelz sayfası http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rappelz Epic VII Bölüm 4 Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar