Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras 24 Mayıs’ta yayında

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rappelz Epic VII Antik Miras

Sevgili arkadaşlar,

Bir sonraki Rappelz güncellemesi Epic VII Part 4: Antik Miras yolda ve yanında olan bütün Ustalık Sınıfı grupları için olan Kübrik Zindanı, yeni yaratık “Lydian”, yeni zırhlar, silahlar ve kullanıcı önyüzünde bir çok şahane gelişme ile karşınızda olacak.

22 Mayıs’ta Almanya ve Fransa’da, 24 Mayıs’ta İtalya, Türkiye ve Polonya’da oyuncularla buluşacak olan Antik Miras oyunculara harika yeni mücadeleler ve ödüller getirecek.

Bazı şanslı oyuncular ise bugünden itibaren Rappelz ekibinin açtığı Avrupa Test Sunucusunda önizleme imkanına kavuşacak.

Epic VII Bölüm 4 hakkında detaylı bilgiye ve daha fazlasına resmi Rappelz sayfası http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rappelz Epic VII Bölüm 4 Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar