Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras 24 Mayıs’ta yayında

Bu yazı 12 sene önce eklendi.

Rappelz Epic VII Antik Miras

Sevgili arkadaşlar,

Bir sonraki Rappelz güncellemesi Epic VII Part 4: Antik Miras yolda ve yanında olan bütün Ustalık Sınıfı grupları için olan Kübrik Zindanı, yeni yaratık “Lydian”, yeni zırhlar, silahlar ve kullanıcı önyüzünde bir çok şahane gelişme ile karşınızda olacak.

22 Mayıs’ta Almanya ve Fransa’da, 24 Mayıs’ta İtalya, Türkiye ve Polonya’da oyuncularla buluşacak olan Antik Miras oyunculara harika yeni mücadeleler ve ödüller getirecek.

Bazı şanslı oyuncular ise bugünden itibaren Rappelz ekibinin açtığı Avrupa Test Sunucusunda önizleme imkanına kavuşacak.

Epic VII Bölüm 4 hakkında detaylı bilgiye ve daha fazlasına resmi Rappelz sayfası http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rappelz Epic VII Bölüm 4 Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar