Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras bugün yayınlanıyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rappelz Epic VII Bölüm 4 Antik Miras

Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, Rappelz Epic VII’nin bir sonraki ve son genişlemesi olan Bölüm 4: Antik Miras’ın bugün yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir sevinç duymaktadır.

Yeni Rappelz güncellemesi ustalık sınıfı oyuncularının  Efsanevi Eşya dropları için kudretli rakiplerle çarpışacağı yeni özel “ Kübrik “ Zindanını içerecek. Ayrıca yeni güvenilir bir yoldaş olan “Lydyan” yaratığı ve kullanıcı arayüzündeki değişiklikler de Antik Miras’ın getirdiği yenilikler arasında yer alacak.

Rappelz Epic 7 Bölüm 4 Antik Miras

Epic VII Bölüm 4: Antik Miras‘ın yayınlanmasını kutlamak için Rappelz ekibi sizler için 24 Mayıs’ta 3 tane etkinlik ve toplam 2500€ değerinde ödüller kazanma şansı sunuyor.

İlk etkinlik “Şimdi Kuşanma Zamanı!“ oyunculara şehirlerde NPC’lerden 15 günlüğüne eşya kiralama imkanı verecek.  Bu promosyon ustalık sınıfı eşyaları için geçerli olmayacak, yeni oyuncular için çok avantajlı bir fırsat olacak.

1 ve 100 seviye arasındakibütün oyuncular için hazırlanan“Gücü Hissedin!” etkinliği bir NPC’den üç farklı kutsama kazanma imkanı verecek. İlki arttırılmış hareket hızı, ikincisi 2 saatlik enerji tasarrufçusuetkisi ve üçüncüsü temel istatistikleri 30 arttıran Sahibe Fedakarlık kutsaması.

Rappelz Epic 7 Bölüm 4 Antik Miras

Yeni Kübrik Zindanında Ustalık Sınıfı oyuncuları için hazırlanmış olan “Bir Avuç Madalya” isimli final etkinliği ise en zorlu mücadeleleri  ve  en büyük ödülleri içerecek. Eğer oyuncular bölüm sonu bosslarını öldürmeyi başarabilirlerse eşyalar ile takas edilebilecek özel madalyalar elde edecekler. Ayrıca  etkinlik boyunca en fazla madalya toplayacakların 2500€‘luk ödül kazanabilecekleri sıralama etkinliği olacak.

Yeni etkinliklerde yer alma şansını kaçırma, şimdi Rappelz tecrübesini doyasıya yaşamak için harika bir zaman!

Daha fazla bilgi için lütfen resmi Avrupa Rappelz web sayfasını http://rappelz.gpotato.eu ziyaret ediniz.

Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. muhammet ali dedi ki:

    süperya ne güzel çok sevdimben bu oyunu çok sevdimmmmmmmmmmmmmmmm