Rappelz: Epic VIII Bölüm 1 Savaşçının Laneti yayında!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rappelz Savaşçının Laneti

Savaşçının Laneti, gPotato Europe’nin sunduğu fantastik MMORPG Rappelz’e Savaş Arenaları gibi birçok yenilikler getiriyor.

Fantastik MMORPG Rappelz Epic VIII Savaşçının Laneti güncellemesi birçok yeni savaş özelliğini de beraberinde getiriyor: Free-to-play (ödeme yapmadan oynanabilen) oyunlar için bir portal olan www.gPotato.eu sitesinin sunucusu ve operatörü olan Gala Networks Europe Epic VIII Savaşçının Laneti güncellemesini geçen hafta yayınlamaya başladı. Oyuncular bu güncellemede birbirilerine karşı takım halinde savaşabilecekleri yeni Savaş Arenaları ile beraber birçok başka yenilikler ve geliştirmeler bulacaklar. Ayrıca evcilleştirilebilen yeni alan bosslarına karşı mücadele edebilecekler.

Yeni Epic güncellemesinde oyuncular en fazla 16’şar gruplarla aynı anda karşı karşıya mücadele edebilecekleri çeşitli özelliklere sahip üç farklı arena türü bulacaklar. Oyuncuların arena karşılaşmalarına katılmak için yeni grup oluşturmalarına gerek yok. Gruplar arena mekanizması tarafından otomatik olarak oluşturuluyor. Böylece, arena gruplarında güçlerin birbirine eşit olması sağlanmış oluyor. Savaş arenalarına katılarak Arena Puanı toplayabilen oyuncular, bu puanları arena mağazalarında kullanabiliyorlar.

Savaşçının Laneti güncellemesinin diğer bir önemli yeniliği ise aynı zamanda alan bossları da olan evcilleştirilebilen beş yeni yaratık. Bu yaratıklardan bazıları: Minotor, Mefisto ve Demir Yumruk.  Oyuncular bu yeni bosslara karşı savaşarak onları evcilleştirebilme imkânı bulacaklar.

Rappelz Savaşçının Laneti

Yeni güncellemeyle beraber Rappelz’de artık WASD tuşlarını kullanarak hareket etmek mümkün.  Yeni unvan sistemi ve yepyeni bir PvE serverı da güncellemeyle birlikte karşınızda olacak.

Rappelz 6 milyondan fazla kişinin harika maceralara ve savaşlara katılabildiği fantastik bir MMORPG. Oyuncularına eşsiz bir karanlık dünyada oynama olanağı sunan Rappelz, birbirinden farklı karakter seçenekleri, taktiksel yaratık evcilleştirme ve geliştirme, PvP ve PvE savaşı gibi harika özellikler sunuyor. Rappelz, Avrupa’da gPotato.eu portalı tarafından Almanca, Fransızca, Polonyaca, İtalyanca ve Türkçe olarak yayınlanıyor. Daha fazla bilgi için resmi Rappelz web sitesi http://tr.rappelz.gpotato.eu adresine göz atınız.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar