Rappelz Epic VIII Bölüm 2 Temmuz’da Yayınlanıyor

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.
Rappelz Epic VIII Bölüm 2
Hemen hemen her yaratık evcilleştirilebiliyor: Gelecek Rappelz güncellemesi hakkında yeni bilgiler.

Artık Rappelz‘deki yaratıklar sadece imha edilmesi gereken bir düşmandan daha fazlası: Gala Network tarafından yayınlanan ücretsiz MMORPG Rappelz‘de yakın zamanda gerçekleşecek olan Epic VIII Bölüm 2 güncellemesi ile beraber oyun mekanizmasına birçok harika yenilik eklenecek: Evcilleştirme özelliğinin geliştirilmesiyle Epic VIII Bölüm 2‘de oyuncular hemen hemen tüm yaratıkları evcilleştirme imkanına sahip olacaklar. Bu sayede Rappelz dünyasındaki serüvenlerinde kendilerine destek olacak yepyeni yardımcıları olacak.

Evcilleştirilen yaratıklar “Ruh Yaratıkları” olarak adlandırılacak. Oyuncular yaratığın nadirliğine göre bir “Ruh Kartı” kullanarak oyun içindeki yaratıkları evcilleştirebilecekler. Yaratık evcilleştirilir evcilleştirilmez türü ve sınıfına göre yeni yetenekler öğrenecektir.  Ruh Kartları ile evcilleştirilebilen yaratıklar canavarlar, insanlar, ejderler, zombiler gibi yeni türlere ayrılıyor. Ayrıca her yaratığın olağan, nadir, eşsiz gibi bir nadirlik seviyesi bulunmakta. Beş yaratık nadirlik seviyesine göre ilgili aktif ve pasif yetenekler seçilerek yaratığın yetenek ağacına dağıtılacak. Bu yaratık sevilerinin her biri 19 yaratık türüne sahip olacak. Yaratık sınıfına ve türüne göre bir pasif yetenek ve bir aktif yetenek eklenecek.

Rappelz EpicVIII Bölüm 2

Evcilleştirilen ruh yaratıkları orijinal görüntülerini muhafaza edecekler. Güncelleme öncesi evcilleştirilebilen yaratıklar bu düzenlemeden etkilenmeyecek. Dolayısıyla bu yaratıkların evcilleşme mekanizmasında herhangi bir değişiklik olmayacak. Güncelleme Rappelz‘de bulunan evcilleştirilebilen yaratıkların yanı sıra Ruh Kartları kullanarak diğer yaratıkları da evcilleştirme olanağı sağlayacak.

Bundan başka yeni Rappelz Epic VIII Bölüm 2 güncellemesi dört yeni yeraltı zindanı ile özellikle yüksek seviyedeki ustalık sınıfında bulunan oyunculara daha fazla içerik sunuyor. Oyuncular bu zindanlarda zombilere, cadılara ve Rappelz topraklarında daha önce görülmemiş devasa boss canavarlara karşı savaşma imkanı bulacaklar.

Rappelz EpicVIII Bölüm 2

Yeni ve düşük seviyeli oyuncular için var olan zindan zorluklarında ve zindan ganimetlerinde yeni dengeleme yapılarak oyunculara daha hızlı seviye alma imkanı sunulacak.

Oyuncularına karanlık ve fantastik bir dünyada serüvenler sunan Rappelz 6 milyondan fazla kayıtlı üyesi ile ücretsiz global bir MMORPG. Harika bir karanlık dünya tasarımı ve derin karakter özelleştirme mekanizması ile beraber taktiksel yaratık evcilleştirmesi & eğitimi sunan Rappelz bununla beraber PvP ve PvE oyun çeşitlerini desteklemektedir. Rappelz Kuzey Amerika’da gPotato.com sitesinden ve Avrupa’da Almanca, Fransızca, Lehçe, İtalyanca ve Türkçe olarak gPotato.eu portalları üzerinden MMORPG severlere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için resmi Rappelz sitelerini http://rappelz.gpotato.com ve http://rappelz.gpotato.eu ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar