Rappelz Epic VII’nin 4. ve son bölümü Antik Miras

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rappelz Epic VII - Antik Miras

Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe Rappelz Epic VII’nin bir sonraki ve son genişlemesi olan Bölüm 4: Antik Miras’ı duyurmaktan büyük bir sevinç duymaktadır. Antik Miras Fransızca, Almanca, Türkçe, Polonyaca ve İtalyanca dillerinde yayınlanacaktır.

En son genişleme paketiyle ustalık sınıfı görevi ve tek kişilik özel Volkanus zindanının geldiği Rappelz’de 4.Bölüm: Antik Miras, Ustalık Sınıfı oyuncuları için daha fazla mücadele sunmaya devam edecek.

Yeni özel Kübrik zindanı Kainen Gölündeki donmuş şelalenin içinde yer alacak ve bütün Ustalık Sınıfı partileri için açık olacak. Antik Küp yaratıkları tarafından yaratılmış „ Kübrik Zindani „ oyuncuları yakın bir zamanda keşfedilmiş olan antik dünyaya yollayacak. Volkanus Zindanının aksine oyuncular önce “Batı Yaksa” ve “Doğu Yaksa” isimli 2 tane orta sınıf boss canavarını yenmek zorunda olacak. Daha sonrada “Butkadah” isimli antik küpler tarafından yaratılmış ve tapılmaya başlanılmış tanrı ile kapışacaklar. „ Kübrik Zindani „ en güçlü canavarları barındıracak fakat oyuncuların cesareti silahlar, kemerler, vs. gibi Ustalık Sınıfı eşyalarının dropları ile ödüllendirecek.

Bölüm 4: Antik Miras ayrıca yeni bir yaratık olan “Lydyan” ı barındıracak. Görünüşte mevcut olan hemcinsine benzeyen bu yaratık sadık bir yoldaş olarak oyunculara eşlik edecek. Lydyan fiziksel atağı yüksek gücüne ve hızlı hareket kabiliyetine bağlı olan binek bir yakın dövüş canavarıdır. Aktif ve pasif güçlü yetenekleri Lydyan’ı zarar verici bir hale sokmakta ve efendisine her savaşta iyi bir destek olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca kullanıcı arabirimi yeni gelen genişleme paketiyle bir çok gelişme ve değişikliğe maruz kalacak. Görev  ve parti arabirimleri; görev penceresi, görev listesi, dünya haritası, parti fonksiyonları vs. gibi özelliklerle bireysel veya parti görevlerini tamamlayabilmeye yardım etmek için zenginleştirilecek.

İlk defa seçilmiş oyuncular Epic VII Bölüm 4’ün yeni özelliklerine 8 Mayıs’tan itibaren Avrupa test sunucusunda göz atma imkanı bulacaklar. Oyuncuların yapmaları gereken tek şey yepyeni web sayfamız http://rappelz.gpotato.eu   üzerinden kayıt olmaları Rappelz takımı tarafından seçilmeleri.

Gelecek haftalarda mevcut olacak daha fazla bilgi için bizleri Rappelz Avrupa web sayfasından http://rappelz.gpotato.eu takip edebilirsiniz.

Rappelz Epic VII Antik Miras Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Pro gamer dedi ki:

  Hiç fark ettinizmi ? eskiden türkiyede FPS diyince akla tek CS gelirken artık bu FPS oyunlara binlercesi eklendi WOLF TEAM , CROSSFİRE ve daha bir çoğu artık neredeyse herkesin bildiği oyunlar. RPG yavaş yavaş solmaya başladı çünkü insanlar RPGden bıktı , çünkü neredeyse hep mantık aynı, ve sabır gerektiriyor .Artık MMOFPS türüne daha çok ilgi duyar oldu milletimiz.

  Artık RPG oyunlar hep birbirinin aynısı olmaya başladı ve sıktı artık benim bile MMORPG oynayamsım gelmiyor. Çünkü nereye kadar? Benim isteklerimi nereye kadar karşılayabilecek ?Sizde bir düşünün derim

  SAYGILARIMLA

 2. impv92 dedi ki:

  Bende sana katılıyorum rpg ler hep başa sarı biriside çıkıp farklı bişey yapmıyo mesala rappellze o kadar paket çıkarıyolar hep aynı hep aynı yani 100 lvl olcan oyun başlıycak yok 80 lvl olcak oyun başlıycak lvl az ken ne yapcaz mal mal kas.

 3. gamze solmaz dedi ki:

  kayıt olmak istiyorum