Rappelz Hediye Kodları!

Rappelz Epic VII Bölüm II: İhtiras’ın yayınlandığı şu günlerde gPotato Europe’un desteğiyle 100 kişiye Rappelz hediye kodu dağıtıyoruz. Sayfamıza üye olduktan sonra yazının sonundaki bağlantıya tıklayarak şu çok özel hediyeler kazanabilirsiniz:

7 Günlük Saklıköy Pasaportu (Makul fiyatlara özel ürünler bilabileceğiniz bir şehir. Ayrıca oyuna bağlı olmasanız bile enerji rejenerasyonunuz 2 katına çıkacaktır.)

30 Günlük Çadır (Karaktere bağlı-Oyuna bağlı olmadığınız anlarda bile enerji rejenerasyonunuzu ve maksimum enerjinizi arttırır.)

30 Günlük Binek & Antik Nal (Binek üstündeki hızınızı arttırır.)

5 Enerji Tasarrufçusu (Takas edilemez-1 saat boyunca enerji kaybı olmaksızın avlanmanızı sağlar.)

5 Yulaf Tostu (Takas edilemez-1 saat boyunca yaratığınızın aldığı tecrübeyi %50 arttırır.)

gPotato portalına üye değilseniz Rappelz hediye kodunuzu kullanmak için öncelikle http://tr.gpotato.eu/User/Index.aspx?url=UserSignUp.aspx bağlantısını kullanarak üyelik işleminizi gerçekleştirin. Daha sonra MAĞAZA’ya giriş yapın ya da doğrudan http://billing.gpotato.eu/Fillup/RegistCouponFrm.asp bağlantısına tıklayın ve 16 haneli hediye kuponu kodunuzu ilgili alana girin. Hediyeleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenecek ve Rappelz’de kullanılabilir hale gelecek.

Hediye kodları tükendi. İlginiz için teşekkürler.

22 comments

    1. Önce sitemize üye olun. Daha sonra giriş yapın ve bu sayfadaki makalenin altında, üzerinde anahtar simgesi olan resme tıklayın. Hepsi bu…

    1. Maalesef arkadaşlar bazıları uyanıklık yapıp fazla sayıda kod almış. Bu da bize tecrübe oldu. Daha sonraki hediye kodu dağıtımlarında farklı bir yöntem izleyeceğiz.

  1. BİZE BİTTİĞİ SÖYLENİYOR MAALESEF,, DÜNDEN BERİ ÜYE OLMAYA ÇALIŞIYORUM,, MAİL ADRESİME ŞİFRE BİLE GELMEDİ,, ANCAK YENİ YAPABİLDİK,, HEM NEDEN SINIRLI SAYIDA WERİYOSUNUZKİ,,

    1. Üye olduğunuzda mail adresinize şifreniz geliyor fakat sistemden kaynaklı bir gecikme yaşanmış olabilir. Yayıncı firmanın bize verdiği sayıda kod dağıtabiliyoruz. Diğer yorumunuzu yayınlamıyorum fakat onun da cevabını vereyim. İnsanları dolandırıcılığa sevk etmiyoruz. İşin aslı bu yapılana iyi niyeti suistimal deniyor. Önceki yorumda da belirttiğim gibi bu kişiler nedeniyle bir dahaki kod dağıtımında farklı bir yol izleyeceğiz.

  2. tekrar cod etkinligi yapsanız şuanda kaydolduk kaydımıza karşılık az birazda olsa hediyemizi alsak daha güzel olamzmı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir