Rocket League Basketbol Moduna Sahip Olacak!

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın en popüler oyunları arasında gösterilen ve son zamanlarda muhteşem bir çıkış yakalayan Rocket League oyunu için, yeni bir mod geliyor! Rocket League oynayanları şimdi ise, Basketbol sahası bekliyor.

e99fe2670be4a002759fe2ad5cc5611e

Yaklaşık olarak 4 milyonun üzerinde aktif oyuncuya sahip olan, yapımcı firmaya ise, 70 milyon doların üzerinde bir gelir sağlayan Rocket League, hız kesmeden güncellemelere ve geliştirilmeye devam ediyor. Oyunda temel olarak yer alan futbol sahası, bir dönem için buz hokeyi salonuna dönüşmüş ve büyük ilgi görmüştü. Şimdiler ise, yapımcı ve geliştirici şirket, basketbol sahası deneyimini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Rocket League Hoops olarak adlandırılacak olan yeni modla birlikte, oyuncuların basketbol sahasında yeteneklerini sergilemeleri bekleniyor.

rocket_league_hoops_1

Psyonix’in sahip olduğu resmi Twitter hesabı üzerinden ekran görüntüsü paylaşarak duyurulan yeni mod, şimdiden ilgi odağı olmayı başardı. Oyuncuları daha şimdiden büyük bir heyecan kaplamasıyla birlikte, gelecek yenilikleri de büyük bir tutkuyla bekledikleri ortada. Şimdilik sadece bir ekran görüntüsü bilgisi gelmiş olsa da, ilerleyen dönemlerde yeni modla ilgili daha fazla bilgi paylaşılacaktır.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

6 ay önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

1 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar