Rosh Online Büyük İçerik Güncellemesi

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Rosh Online Güncelleme

Rosh Online Türkiye büyük bir içerik güncellemesi için hazır! Artık seviyeler yükseliyor, silahlar güçleniyor, zırhlar sağlamlaşıyor, yeni haritalar ekleniyor dahası yeni canavarlar Asmara dünyasını tehdit ediyor!

Asmara’da Shuranak Gemisinin oluşumu ve muazzam Squila savaş gemisinin yıkıcı gücü ile yeni bir tehdit bulunuyor. Oyuncular önemli ölçüde güçlendirilmiş Squila düşman cinsleri ile savaşacaklar. Bu düşmanlar bir oyuncunun tek başına mücadelede oldukça zorlanacağı ve takım arkadaşlarına ihtiyaç duyacağı türden.

Yeni gelen içerik ile birlikte, yeni ve daha güçlü zırhlar, silahlar ve hatta benzersiz özelliklere sahip olan takılar için hazır olun.

Posetunya Kalesi saldırı altında ve Asmara’nın hiç olmadığı kadar kahramanlara ihtiyacı var! Düşman gemisine atlayın, içeride kaos yaratıp emir veren subayları öldürün ve kuşatma altındaki sahil köylerini kurtarın!

Acı içinde bir dünya!
Shuranak Gemisi devasa büyüklükte bir gemidir ve yaratıklarla doludur! Mağara gibi odalarda maceraya atılın ve sayısız uşakları öldürerek derinliklere ulaşmaya çalışın! En sona ulaşmadan önce etkinlik seviyesindeki zindanları bitirmeniz gerekecek! Kaptanın kapısına bir tekme vurun ve Squilian tehdidine bir son verin!

Gemiye binme zamanı!
Yüzleşeceğiniz düşmanlar çok uzak diyarlardan geliyor ve beklediğinizden çok daha güçlüler. Deneyimlerinizi test edin ve yeteneklerinizi arttırılmış 95 level sınırında en sona dayayın!

Korsan gibi yağmalayın!
Hiç bir gemicilik hazine yoksa tam sayılmaz! Shuranak’ın karanlık köşelerinde şimdiye kadar hiç görmediğiniz zıhlar, silahlar, yeni kafatasları ve runlar, yepyeni PK takıları ve süper-gizli, süper-güçlü sadece Kaptan Agmar’ın ta kendisinden -onu öldürerek elde edebileceğiniz büyülemeler bulunuyor!

Rosh Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar