S2: Son Silah kapalı beta tarihi belli oldu

Bu yazı 9 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

S2: Son Silah kapalı beta

Joygame tarafından yaklaşık 1 ay önce duyurulan S2: Son Silah Joygame’in başarılı çalışmaları sonucunda hazır hale getirildi. FPS tarzında %100 Türkçe içeriği ve Türkçe seslendirmesiyle Son Silah 1 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta olarak açılacak ve 12 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta son bulacak.

Özel tim ekipleri ve gangsterlerin birbirleriyle olan mücadelelerini konu alan S2’de gangsterler bu şehrin kurallarını biz koyarız ve ne istersek yaparız mantığıyla hereket ederlerken özel tim ekipleri bunu engellemeye çalışıyor.

Etkili grafikleri harika seslendirmeleri ve kendinizi savaş alanında hissettiren atmosferi sayesinde S2 bu sene epey konuşulacak gibi gözüküyor. Sudden Attack’a benzer bir oyun olan Son Silah‘ın Türkçe olarak kapalı betası sunulacak diğer bir oyun olan Sudden Attack’la yakın tarihlerde duyurulması ve kapalı betalarının açılması bu oyunların arasında oyuncu bakımından bir çekişmenin olacağını da gösteriyor.

S2: Son Silah hakkında daha fazla bilgi ve oyuna kayıt olmak için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

S2: Son Silah Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar