S2: Son Silah kapalı beta tarihi belli oldu

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Emre Yolyapan

S2: Son Silah kapalı beta

Joygame tarafından yaklaşık 1 ay önce duyurulan S2: Son Silah Joygame’in başarılı çalışmaları sonucunda hazır hale getirildi. FPS tarzında %100 Türkçe içeriği ve Türkçe seslendirmesiyle Son Silah 1 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta olarak açılacak ve 12 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta son bulacak.

Özel tim ekipleri ve gangsterlerin birbirleriyle olan mücadelelerini konu alan S2’de gangsterler bu şehrin kurallarını biz koyarız ve ne istersek yaparız mantığıyla hereket ederlerken özel tim ekipleri bunu engellemeye çalışıyor.

Etkili grafikleri harika seslendirmeleri ve kendinizi savaş alanında hissettiren atmosferi sayesinde S2 bu sene epey konuşulacak gibi gözüküyor. Sudden Attack’a benzer bir oyun olan Son Silah‘ın Türkçe olarak kapalı betası sunulacak diğer bir oyun olan Sudden Attack’la yakın tarihlerde duyurulması ve kapalı betalarının açılması bu oyunların arasında oyuncu bakımından bir çekişmenin olacağını da gösteriyor.

S2: Son Silah hakkında daha fazla bilgi ve oyuna kayıt olmak için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

S2: Son Silah Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar