S2 – Son Silah Klan Turnuvaları İçin Hazırlanıyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

S2 - Son Silah Yeni Yama

14 Ağustos 2012’de açık betadan tam sürüme geçen S2Son Silah ücretsiz FPS oyunlar arasında hızlı yükselişini sürdürüyor. Tam sürümle birlikte nakitli eşyaların da geldiği oyunda dengelerin bozulmaması oyuncuları memnun ediyor. Oyuna eklenen nakitli eşyalar karakter görünümüne etki ediyor ve bunun yanında hızlı Tecrübe ve Altın puanı, isim değiştirme, maçtan çıkınca Tecrübe kaybını önleme ve Klan simgeleri gibi eşyalar da mevcut.

Özellikle oyuna eklenecek olan silahların, karakterlerin ve eşyaların oyuna nasıl etki edeceğini merakla bekleyen oyuncular bu doğrultuda oyuna ilerde de eklenecek olan eşyaların da oyunculara görsel açıdan katkı sağlayacak. Konuyla ilgili olarak ilerleyen günlerde oyuna yeni karakter ve görünüm eşyalarının da ekleneceğini söyleyen S2 Görevlileri, bir de yeni bir sistem hazırlığında olduklarını belirtiyorlar. Bunun yanında Eylül ayında da yeni bir güncellemenin de geleceğini ve bununla birlikte birçok farklı özelliğin oyuna entegre edileceğini söylüyorlar.

Bu gelişmelerin yanında S2 Ekibi bir yandan da yapılacak Klan Turnuvaları için çalışmaları sürdürüyor. Büyük ödüllerin oyuncularla buluşacağı turnuvaya FPS alanında isim yapmış birçok klanın bu mücadelede yer alması bekleniyor. Bu turnuva ile E-Sports’a adım atacak S2Son Silah’ın ilk imtihanını başarıyla geçmesi bekleniyor.

S2 – Son Silah resmi sitesi: http://www.joygame.com/s2/

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar