S2 – Son Silah Klan Turnuvaları İçin Hazırlanıyor!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

S2 - Son Silah Yeni Yama

14 Ağustos 2012’de açık betadan tam sürüme geçen S2Son Silah ücretsiz FPS oyunlar arasında hızlı yükselişini sürdürüyor. Tam sürümle birlikte nakitli eşyaların da geldiği oyunda dengelerin bozulmaması oyuncuları memnun ediyor. Oyuna eklenen nakitli eşyalar karakter görünümüne etki ediyor ve bunun yanında hızlı Tecrübe ve Altın puanı, isim değiştirme, maçtan çıkınca Tecrübe kaybını önleme ve Klan simgeleri gibi eşyalar da mevcut.

Özellikle oyuna eklenecek olan silahların, karakterlerin ve eşyaların oyuna nasıl etki edeceğini merakla bekleyen oyuncular bu doğrultuda oyuna ilerde de eklenecek olan eşyaların da oyunculara görsel açıdan katkı sağlayacak. Konuyla ilgili olarak ilerleyen günlerde oyuna yeni karakter ve görünüm eşyalarının da ekleneceğini söyleyen S2 Görevlileri, bir de yeni bir sistem hazırlığında olduklarını belirtiyorlar. Bunun yanında Eylül ayında da yeni bir güncellemenin de geleceğini ve bununla birlikte birçok farklı özelliğin oyuna entegre edileceğini söylüyorlar.

Bu gelişmelerin yanında S2 Ekibi bir yandan da yapılacak Klan Turnuvaları için çalışmaları sürdürüyor. Büyük ödüllerin oyuncularla buluşacağı turnuvaya FPS alanında isim yapmış birçok klanın bu mücadelede yer alması bekleniyor. Bu turnuva ile E-Sports’a adım atacak S2Son Silah’ın ilk imtihanını başarıyla geçmesi bekleniyor.

S2 – Son Silah resmi sitesi: http://www.joygame.com/s2/

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar