Sandbox MMORPG Neo’s Land

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Neo's Land

Neo’s Land isimli projesi ile MMO piyasasına atılmayı planlayan Neojac, Kickstarter üzerinde 100,000$ (Kanada Doları) hedefli bir kampanya başlattı.

Sandbox bir MMORPG olarak tasarlanan Neo’s Land‘in en ilginç yanı ise oyunu destekleyen herkesin projeye tasarım ve içerikte katkı sağlayabilecek olması. Oyuncular zindanlar hazırlayıp, evler inşa edebilecek, yer şekillerini düzenleyip, yeni fikirler için geliştiricilerle iletişime bile geçebilecekler.

PC, Mac, Linux ve browser için hazırlanmakta olan Neo’s Land‘in aylık ödeme sistemi ile yayınlanması planlanıyor. Unity grafik motoru ile hazırlanmakta olan Neo’s Land projesi kulağa ilginç geliyor. Umarız oyun kickstarter’da hedeflediği başarıyı yakalar ve biz de bu orijinal fikri deneme şansını yakalarız.

Neo’s Land hakkında daha fazla bilgi için oyunun kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neo’s Land Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar