Sandbox MMORPG Neo’s Land

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Neo's Land

Neo’s Land isimli projesi ile MMO piyasasına atılmayı planlayan Neojac, Kickstarter üzerinde 100,000$ (Kanada Doları) hedefli bir kampanya başlattı.

Sandbox bir MMORPG olarak tasarlanan Neo’s Land‘in en ilginç yanı ise oyunu destekleyen herkesin projeye tasarım ve içerikte katkı sağlayabilecek olması. Oyuncular zindanlar hazırlayıp, evler inşa edebilecek, yer şekillerini düzenleyip, yeni fikirler için geliştiricilerle iletişime bile geçebilecekler.

PC, Mac, Linux ve browser için hazırlanmakta olan Neo’s Land‘in aylık ödeme sistemi ile yayınlanması planlanıyor. Unity grafik motoru ile hazırlanmakta olan Neo’s Land projesi kulağa ilginç geliyor. Umarız oyun kickstarter’da hedeflediği başarıyı yakalar ve biz de bu orijinal fikri deneme şansını yakalarız.

Neo’s Land hakkında daha fazla bilgi için oyunun kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neo’s Land Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar