Square Enix’ten Dev Kampanya!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Tomb Raider, Hitman ve Just Cause gibi oyun seriyle akıllarımıza kazınan Square Enix, 20 TL karşılığında 5 oyun dağıtıyor. Kampanyanın detayları haberimizde..

2903701-7306191786-Hitma

Square Enix oyunlarından hoşlananların ve beğenenlerin çok seveceği bu kampanya, mükemmel sonuçlar doğurabilir. Çünkü 11-20 Mart arasında geçerli olan bir kampanyayla birlikte, Square Enix yapımı olan rastgele verilecek 5 oyuna, 20 TL ‘e sahip olma şansı sunuluyor. Bilmeniz gerekiyor ki, bu tarihler arasında ön sipariş yaptığınız gibi, kodlarınıza ancak 21 Mart tarihinde erişebiliyorsunuz.

Dün Hitman’ın son oyunun çıkmasıyla birlikte, ilgileri üzerine çeken Square Enix, Final Fantasy, Just Cause, Hitman gibi oyunların yapımcısı olmasıyla da, birçok oyun sever tarafından tanınmaktadır. Yeni bir kampanyayla oyun satışlarını yükseltmeyi planlayan şirket, Easter Surprise Box 2016 adını verdiği etkinlik ile birlikte, toplamda 250 TL’e kadar çıkabilecek bir maliyete sahip olan 5 oyunu, yapılacak seçimle birlikte, rastgele 20 TL’e katılanlara sunmayı amaçlıyor. Square Enix’in internet sitesi üzerinden yapacağınız ön satış ile birlikte, sizlere verilecek olan 5 adet oyuna kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

square-enix-ten-efsane-kampanya-5-oyun-20tl-705x290

Öyle ki; bu oyunlara sadece eski yapımlar değil. Rastgele seçilecek olan oyunlar arasında dün itibariyle çıkan Hitman bile bulunabilir. Bu fırsatı değerlendirmek, gayet mantıklı olacaktır.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar