S.T.A.L.K.E.R. yapımcısından yeni bir MMOFPS – Survarium

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

S.T.A.L.K.E.R. 2’nin iptal edildiği resmi olarak duyurulmuştu. Bu habere üzülenlere yapımcı Vostok Games’in bir müjdesi var: S.T.A.L.K.E.R.’ın ruhu post apokaliptik bir MMOFPS olan Survarium‘da yaşamaya devam edecek.

Yapımcı Vostok Games’in açıklamasına göre S.T.A.L.K.E.R. 2’nin iptal edilmesinin sebebi yeni bir S.T.A.L.K.E.R. oyunu için fikir haklarının korunamamasıydı. Bu konudaki açıklama resmi STALKER facebook sayfasında yapıldı.

Survarium resmi sitesinde oyun şöyle tanımlanıyor:

“Survarium yakın bir gelecekte geçen ücretsiz bir MMOFPS oyunu. Oyun dünyada meydana gelen kitlesel bir ekolojik felaketi konu alıyor, felaketin arkasındaki nedenler ise pek bilinmiyor. Şehirlerin her yanında ormanlar büyümüş, çıldırmış hayvanlar ve kuşlar endüstriyel alanlara, askeri yapılara, depolara ve elektrik santrallerine saldırıyorlar. Beton ve çelik garip bitkilere ve mantarlara ev sahipliği yapıyor. Tüm bilim insanları dünyayı dehşet verici bir hızla saran anomali ile mücadele etmek için umutsuzca bir mücadeleye girişiyorlar. Ülkeler çöküyor ve anarşi tüm dünyada yayılıyor. Hayatta kimin kalacağını artık güç belirliyor.”

Survarium’un 2013 sonlarında PC için yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Messı dedi ki:

    Kardes O DeqıLde Oyunu Nereden IndırıceZ Sen InU sOLe