S.T.A.L.K.E.R. yapımcısından yeni bir MMOFPS – Survarium

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

S.T.A.L.K.E.R. 2’nin iptal edildiği resmi olarak duyurulmuştu. Bu habere üzülenlere yapımcı Vostok Games’in bir müjdesi var: S.T.A.L.K.E.R.’ın ruhu post apokaliptik bir MMOFPS olan Survarium‘da yaşamaya devam edecek.

Yapımcı Vostok Games’in açıklamasına göre S.T.A.L.K.E.R. 2’nin iptal edilmesinin sebebi yeni bir S.T.A.L.K.E.R. oyunu için fikir haklarının korunamamasıydı. Bu konudaki açıklama resmi STALKER facebook sayfasında yapıldı.

Survarium resmi sitesinde oyun şöyle tanımlanıyor:

“Survarium yakın bir gelecekte geçen ücretsiz bir MMOFPS oyunu. Oyun dünyada meydana gelen kitlesel bir ekolojik felaketi konu alıyor, felaketin arkasındaki nedenler ise pek bilinmiyor. Şehirlerin her yanında ormanlar büyümüş, çıldırmış hayvanlar ve kuşlar endüstriyel alanlara, askeri yapılara, depolara ve elektrik santrallerine saldırıyorlar. Beton ve çelik garip bitkilere ve mantarlara ev sahipliği yapıyor. Tüm bilim insanları dünyayı dehşet verici bir hızla saran anomali ile mücadele etmek için umutsuzca bir mücadeleye girişiyorlar. Ülkeler çöküyor ve anarşi tüm dünyada yayılıyor. Hayatta kimin kalacağını artık güç belirliyor.”

Survarium’un 2013 sonlarında PC için yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Messı dedi ki:

    Kardes O DeqıLde Oyunu Nereden IndırıceZ Sen InU sOLe