Star Wars Battlefront 2 Yolda!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

EA şirketi adına konuşan Blake Jorgense, Star Wars Battlefront 2 hakkında açıklamalar yaptı. İşte tüm detaylar..

ogimage.img

Geçen nesilde, büyük eleştiri oklarının hedefi olan ve üst üste 2 kez en kötü firma namına layık görülen Electronic Arts; yeni dönemde bu eleştirileri tekrar üzerine toplamamak için, hatalarından büyük dersler çıkartarak, kendisi gibi büyük bir firmaya yakışmaya tasarımlar yapmaktan uzak duruyor.

Bulunduğumuz sene içerisinde piyasaya sürmeyi planladığı Battlefield 1 ve Titanfall oyunlarıyla birlikte güzel bir çıkış yapmayı planlayan şirket, aynı zamanda; Star Wars: Battlefront oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyunu hakkında açıklamalarda bulundu.

2848833-2848826-star+wars+battlefront+key+art

Electronic Arts şirketinin Finans Şefi olan Blank Jorgense, Star Wars: Battlefrond 2 hakkında birkaç detay verdi. Star Wars 8 filmi kadrosuyla ortak çalışmanın eseri olacağını söyleyen Jorgense, aynı zamanda her yıl bir oyunla seriyi ölümsüzleştirmeyi planladıklarına da deyindi. Kaliteli ve oyun severlerin farklı lezzetteki arayışlarına cevap verecek nitelikte olması planlanan bu oyunla birlikte, yeni bir başlangıç ve bol övgülü günlerin beklendiği de ortada.

Kim bilir; belki de yine bir fiyasko yerine, eşsiz bir yapıt başlıyor olabilir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar