Star Wars Battlefront 2 Yolda!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

EA şirketi adına konuşan Blake Jorgense, Star Wars Battlefront 2 hakkında açıklamalar yaptı. İşte tüm detaylar..

ogimage.img

Geçen nesilde, büyük eleştiri oklarının hedefi olan ve üst üste 2 kez en kötü firma namına layık görülen Electronic Arts; yeni dönemde bu eleştirileri tekrar üzerine toplamamak için, hatalarından büyük dersler çıkartarak, kendisi gibi büyük bir firmaya yakışmaya tasarımlar yapmaktan uzak duruyor.

Bulunduğumuz sene içerisinde piyasaya sürmeyi planladığı Battlefield 1 ve Titanfall oyunlarıyla birlikte güzel bir çıkış yapmayı planlayan şirket, aynı zamanda; Star Wars: Battlefront oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyunu hakkında açıklamalarda bulundu.

2848833-2848826-star+wars+battlefront+key+art

Electronic Arts şirketinin Finans Şefi olan Blank Jorgense, Star Wars: Battlefrond 2 hakkında birkaç detay verdi. Star Wars 8 filmi kadrosuyla ortak çalışmanın eseri olacağını söyleyen Jorgense, aynı zamanda her yıl bir oyunla seriyi ölümsüzleştirmeyi planladıklarına da deyindi. Kaliteli ve oyun severlerin farklı lezzetteki arayışlarına cevap verecek nitelikte olması planlanan bu oyunla birlikte, yeni bir başlangıç ve bol övgülü günlerin beklendiği de ortada.

Kim bilir; belki de yine bir fiyasko yerine, eşsiz bir yapıt başlıyor olabilir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar