The Division Rekor Kırdı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Ubisoft şirketinin büyük umutlarla piyasaya sürdüğü yeni oyunu The Division, geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirmesinin ardından, daha ilk günde rekor kırmayı başardı!

2917756-tctd_screen_turret_e3_150615_4pm_pt_1438694639

Ubisoft şirketinin bilinen en iyi oyunlarından birisi olmaya adam The Division oyunu, uzun süreli bir geliştirme aşamasında bekledi. Büyük merakla beklenen ve sonunda geçtiğimiz günlerde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışıyla birlikte, Tom Clancy’s The Division oyun dünyasını domine etmeyi başardı.

İçerisinde barındırdığı RPG, MMO ve sahip olunun açık bir dünyayla birlikte, hiç şüphe yok ki, bu haftanın en çok söz edilen oyunları arasındaki yerini aldı. Haber siteleri ve yayıncıların, bu hafta en fazla ele aldığı oyunların başında gelen Tom Clancy’s The Division, bir rekoru da beraberinde getirdi.

The-Division-Cleaners-618x348

Ubisoft şirketinin en hızlı satış gerçekleştirilen oyunu olarak belirlenen The Division, şirketin önde gelen oyunlarından Far Cry, Assassin’s Creed gibi yapımları da geride bırakmayı başararak, şirketin en büyük kozu haline gelmeyi başardı. En iyi yapımlardan olan bu oyun, bilindiği gibi sahip olduğu ön sipariş rakamlarına baktığımız zaman bile, çıkışı gerçekleşen birçok oyunu sırf bu sayıyla bile geride bırakmayı başarmıştı.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar