The Witcher 3 Sonunda Türkçe!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Türk oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için olan Türkçe yama, sonunda yayınlandı. Oyunun tamamen Türkçe olması, birçok Türk oyuncuyu sevindirdi.

kWSLTucWKNfuUwg-1600x900-noPad

Bandai Namco’nun geçen yıl oyuncuların beğenisine sunduğu ve CDProjekt tarafından geliştirilmesine devam edilen The Witcher 3: Wild Hunt, ülkemizde kutulu ve orijinal olarak 70 TL civarında satılarak, hem de oldukça kaliteli ses ve görüntüye sahip olmasıyla birlikte, tüm oyuncuları sevindirmeyi, gönlünü kazanmayı başardı. Fakat tek kötü yanı, bir önceki oyunda resmi olarak Türkçe olmasına rağmen, The Witcher 3: Wild Hunt, Türkçe olarak yayınlanmamıştır.

Bir süredir konusu bulunan ve Türkçe Yamasının çıkacağına dair çalışmaların devam ettiği oyunun yaması sonunda tamamlandı ve test aşamalarının ardından oyunculara sunuldu. İlk başta sadece oyun ana hatlarıyla Türkçeye çevrilirken, bir süre sonra ek paketlere de uygulanacak olan yamayla birlikte, oyun Türk oyuncular için daha büyük bir keyif sunacak.

Kaliteli bir çalışmanın meyvesi olarak karşınıza çıkacak olan bu yamayla birlikte, oyundaki konuşmalar ve yazıların tamamına Türkçe Dil Desteği sunuldu.

Ayrıca kurulum videosuna da ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar