The Witcher 3 Sonunda Türkçe!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Türk oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için olan Türkçe yama, sonunda yayınlandı. Oyunun tamamen Türkçe olması, birçok Türk oyuncuyu sevindirdi.

kWSLTucWKNfuUwg-1600x900-noPad

Bandai Namco’nun geçen yıl oyuncuların beğenisine sunduğu ve CDProjekt tarafından geliştirilmesine devam edilen The Witcher 3: Wild Hunt, ülkemizde kutulu ve orijinal olarak 70 TL civarında satılarak, hem de oldukça kaliteli ses ve görüntüye sahip olmasıyla birlikte, tüm oyuncuları sevindirmeyi, gönlünü kazanmayı başardı. Fakat tek kötü yanı, bir önceki oyunda resmi olarak Türkçe olmasına rağmen, The Witcher 3: Wild Hunt, Türkçe olarak yayınlanmamıştır.

Bir süredir konusu bulunan ve Türkçe Yamasının çıkacağına dair çalışmaların devam ettiği oyunun yaması sonunda tamamlandı ve test aşamalarının ardından oyunculara sunuldu. İlk başta sadece oyun ana hatlarıyla Türkçeye çevrilirken, bir süre sonra ek paketlere de uygulanacak olan yamayla birlikte, oyun Türk oyuncular için daha büyük bir keyif sunacak.

Kaliteli bir çalışmanın meyvesi olarak karşınıza çıkacak olan bu yamayla birlikte, oyundaki konuşmalar ve yazıların tamamına Türkçe Dil Desteği sunuldu.

Ayrıca kurulum videosuna da ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar