The Witcher 3 Sonunda Türkçe!

Türk oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için olan Türkçe yama, sonunda yayınlandı. Oyunun tamamen Türkçe olması, birçok Türk oyuncuyu sevindirdi.

kWSLTucWKNfuUwg-1600x900-noPad

Bandai Namco’nun geçen yıl oyuncuların beğenisine sunduğu ve CDProjekt tarafından geliştirilmesine devam edilen The Witcher 3: Wild Hunt, ülkemizde kutulu ve orijinal olarak 70 TL civarında satılarak, hem de oldukça kaliteli ses ve görüntüye sahip olmasıyla birlikte, tüm oyuncuları sevindirmeyi, gönlünü kazanmayı başardı. Fakat tek kötü yanı, bir önceki oyunda resmi olarak Türkçe olmasına rağmen, The Witcher 3: Wild Hunt, Türkçe olarak yayınlanmamıştır.

Bir süredir konusu bulunan ve Türkçe Yamasının çıkacağına dair çalışmaların devam ettiği oyunun yaması sonunda tamamlandı ve test aşamalarının ardından oyunculara sunuldu. İlk başta sadece oyun ana hatlarıyla Türkçeye çevrilirken, bir süre sonra ek paketlere de uygulanacak olan yamayla birlikte, oyun Türk oyuncular için daha büyük bir keyif sunacak.

Kaliteli bir çalışmanın meyvesi olarak karşınıza çıkacak olan bu yamayla birlikte, oyundaki konuşmalar ve yazıların tamamına Türkçe Dil Desteği sunuldu.

Ayrıca kurulum videosuna da ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir