WildStar Online – Path’lar

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

WildStar Online Paths

2013 sonlarında yayınlanması beklenen sıra dışı bilim kurgu MMORPG Wildstar Online için yayınlanan iki yeni video, oyunda Path adı verilen meslekleri tanıtıyor.

Karakter sınıfı ve ırklardan farklı olarak oyuncuların seçebileceği “Path”lar, oyunu nasıl tecrübe edeceğinizi belirleyecek. Örneğin, oyun dünyasını keşfetmekten keyif alıyorsanız explorer path’ını seçebilirsiniz; böylece alacağınız görev türleri keşfe yönelik olacak. Yok, yakıp yıkmaktan hoşlanırım derseniz, soldier tam size göre. Scientist‘in görevleri doğayı, canlıları ve çevrenin kültürünü incelemek üzerine. Settler ise yapılar ve araçlar inşa ederken, erzak tedarik edebiliyor.

Özet olarak WildStar Online‘da seçeceğiniz sınıf nasıl savaşacağınızı belirlerken, path’lar oyunda neleri deneyimleyeceğinizi belirliyor. Path’lar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

WildStar Paths

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar