WildStar Online – Path’lar

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

WildStar Online Paths

2013 sonlarında yayınlanması beklenen sıra dışı bilim kurgu MMORPG Wildstar Online için yayınlanan iki yeni video, oyunda Path adı verilen meslekleri tanıtıyor.

Karakter sınıfı ve ırklardan farklı olarak oyuncuların seçebileceği “Path”lar, oyunu nasıl tecrübe edeceğinizi belirleyecek. Örneğin, oyun dünyasını keşfetmekten keyif alıyorsanız explorer path’ını seçebilirsiniz; böylece alacağınız görev türleri keşfe yönelik olacak. Yok, yakıp yıkmaktan hoşlanırım derseniz, soldier tam size göre. Scientist‘in görevleri doğayı, canlıları ve çevrenin kültürünü incelemek üzerine. Settler ise yapılar ve araçlar inşa ederken, erzak tedarik edebiliyor.

Özet olarak WildStar Online‘da seçeceğiniz sınıf nasıl savaşacağınızı belirlerken, path’lar oyunda neleri deneyimleyeceğinizi belirliyor. Path’lar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

WildStar Paths

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar