World of Warcraft Cataclysm Geliyor!

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.
admin

Cataclysm WoW

Milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği World of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda Türkiye’de.

Dünyada 12 milyondan fazla satarak oyun dünyasının rekorlarını alt üst eden World Of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Cataclysm, 6 Aralık tarihinde saat 24:00’da yedi farklı ilde yapılacak gece açılışları ile oyuncularla buluşacak. Aral tarafından severleri ile buluşturulan World Of Warcraft Cataclysm, 07 Aralık tarihinde ise tüm satış noktalarından temin edilebilecek.

World Of Warcraft Catalysm Özellikleri

Blizzard Entertainment üçüncü World of Warcraft genişleme paketi ile Azeroth’un çehresini tamamen değiştiriyor, Deathwing’in uyanışının ardından gelen yıkım toprakları yeniden şekillendirirken, uzun zamandır gömülü olan sırlar da ortaya çıkıyor. Oyuncular Kalimdor ve Eastern Kingdoms’ın yıkım sonrası yeniden şekillenen bölgelerini baştan keşfedecekler ve yepyeni maceralarla karşılaşacaklar.

Afete karşı hayatta kalmaya çalışan iki yeni oynanabilir ırk – Worgen ve Goblinler – Alliance ile Horde arasındaki bitmek bilmeyen kavgaya katılacaklar. Oyuncular yeni level sınırı olan 85’e ulaşmaya çalışırken yepyeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

Ana Özellikler:

 • İki Yeni Oynanabilir Irk: Alliance için lanetli Worgen veya Horde için becerikli Goblinler – iki yeni ırkla maceraya atılın.
 • Level Sınırı 85’e Yükseliyor: Yeni yetenekler kazanın, güçlü büyüler öğrenin.
 • Klasik Bölgeler Yenilendi: Kalimdor ve Eastern Kingdoms’taki tanıdık bölgeler tamamen yenilendi – yıkılmış Badlans’ten ikiye bölünmüş Barrens’a kadar yepyeni içerikler sizi bekliyor.
 • Yenilenen Yetenek Ağaçları: Tüm yetenek ağaçları elden geçirilerek oyuncuların daha net sınıf seçimleri yapabilmeleri sağlandı.
 • Yeni Yüksek-Level Bölgeleri: Uldum, Grim Batol ve denizler altındaki batık şehir Vash’jir gibi yeni bölgeleri keşfedin.
 • Yeni Irk ve Sınıf Kombinasyonları: Azeroth’u Gnome Priest, Blood Elf Warrior veya daha önce görülmemiş diğer ırk ve sınıf kombinasyonlarıyla gezin.
 • Lonca Gelişimleri: Lonca leveli ve Lonca başarıları kazanmak için lonca olarak ilerleyin.
 • Yeni PvP Bölge ve Savaş Alanları: Wintergrasp benzeri yeni bölge Tol Barad adasında PvP amaçlarını ve günlük görevlerini yerine getirmeye çalışın ve iki yeni Savaş Alanında kapışın: Twin Peaks ve The Battle for Gilneas.
 • Sınıflandırmalı Savaş Alanları: Ün, Arena puanı ve yeni ekipmanlar kazanmak için PvP yeteneklerinizi kanıtlayın.
 • Arkeoloji: Kalıntılar bulmak ve benzersiz ödüller kazanmak için bu ikincil meslekte ustalaşın.
 • Azeroth’ta Uçan Binekler: Kalimdor ve Eastern Kingdoms’ı hiç böyle görmemiştiniz.

Koleksiyon Versiyonu İçeriği

 • Art of the Cataclysm, Blizzard Entertainment sinematik departmanı ve World of Warcraft geliştirme ekibinin arşivlerinden daha önce görülmemiş resimler, çizimlerin gelişim aşamalarını gösteren 176 sayfalık çizim kitabı.
 • Özel oyun-içi pet: Henüz dünyaları parçalayamıyor olabilir, ama Lil’ Deathwing kahramanlarımıza Azeroth’u kurtarma mücadelelerinde gururla eşlik edecek.
 • Bir saatin üzerinde geliştirici röportajı ve yorumlarının yanı sıra, Warcraft evreninin zengin oyun geçmişini inceleyen özel bir bölüm içeren sahne arkası DVD’si.
 • Özel bonus parçalar da dahil olmak üzere Cataclysm’den 10 epik parça içeren müzik CD’si.
 • Deathwing’i, Azeroth’un yağmalanmış kıtalarını tehdit ederken gösteren, özel üretim mouse pad.
 • Wrathgate serisinden 60 kartlık başlangıç destesi, iki adet özel-çizimli kart ve TCG’deki Goblin ve Worgen kahramanlarının ilk kez görüldüğü iki adet Koleksiyon Versiyonuna özel kahraman kartı da dahil olmak üzere World of Warcraft Trading Card Game kartları.

World of warcraft Cataclysm Satış Noktaları

World of warcraft Cataclysm’in çok sınırlı sayıda üretilen koleksiyon versiyonuda o gece satışta olacak. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra özel bonuslarda bulunacak.

World of Warcraft serisinin ilk genişleme paketi “Burning Crusade” ilk gecede 2,4 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan ikinci, ikinci genişleme paketi olan “Wrath of lich King” ise ilk gecede 2,8 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan oyunu olmuş ve satış rekorlarını altüst etmişti.

World Of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda 06 Aralık saat 24: 00’da hem standart hem de özel koleksiyon versiyonu ile satışa çıkacağı noktalar;

İstanbul
Bimeks Metrocity Teknoport
Bimeks Pendik Neomarine Teknoport
Bimeks Yeşilköy Teknoport
D&R Erenköy
D&R Etiler
D&R Kanyon
Electroworld Bostancı
Electroworld Capacity
Electroworld Viaport
Mediamarkt Beylikdüzü
Mediamarkt Ümraniye
Nezih Beşiktaş
Overgame Ataköy Plus
Saturn Bayrampaşa
Teknosa Beyoğlu
Teknosa Torium
Vatan Bilgisayar Topkapı

Ankara
D&R Tunalı Hilmi
Dost Kitapevi Kızılay
Mediamarkt Kent Park

İzmir
D&R Bornova Forum
Mediamarkt İzmir

Bursa
Electroworld Bursa

Mersin
Mediamarkt Mersin

Sakarya
Electroworld Sakarya

Eskişehir
Mediamarkt Eskişehir

Kaynak:cnetturkiye.com

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar