ZombiRock Turnuvaları Yenilendi!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

ZombiRock Basın Bildirisi

Her hafta Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılan turnuvalar bayram sonrası yenilendi. Artık turnuvalar çok daha heyecanlı ve çok daha kazançlı!

Genç Avcılar Turnuvası

ZombiRock‘ta yeni misin? Oyuna sağlam bir başlangıç yapmak mı amacın? İşte tam sana göre iki turnuva! 10 Seviyeye kadar bu Turnuvalara katılabilirsin. İster 1-5 Seviye arası Ufak Avcı Turnuvasına, İster 6-10 Seviye arası Yetişkin Avcı Turnuvasına katıl. Bu turnuva Çarşamba günleri yapılmaktadır.

Sınıfının Efendisi Turnuvası

Sınıfında tek olduğunu mu düşünüyorsun? Kimse o sınıfı senin kadar iyi oynayamaz mı? Eğer böyle düşünüyorsan bunu kanıtlamanın vakti geldi demektir. Üstelik harika ödüller de seni bekliyor. Her hafta farklı bir sınıf için düzenlenecek bu turnuvada kendini kanıtlama sırası şimdi sende! En iyi oynadığın sınıfın turnuvasına katıl, tüm rakiplerini yen ve büyük ödülün sahibi ol! Turnuva Perşembe günleri yapılmaktadır.

Beş Kardeş Turnuvası

Beş kardeş geliyor! Unutma avcı! ZombiRock‘ta ne kadar güçlü olduğun yanında senin için savaşan dostlarından belli olur! 5 kişiden oluşacak takımını oluştur, takımına bir isim vermeyi unutma ve herkese ne kadar güçlü olduğunu göster! Bu turnuva Cuma günleri yapılmaktadır.

Ezeli Rakip Turnuvası

ZombiRock Hafta Sonu Tekli Turnuvası ZombiRock‘a gelen yeni yama ile birlikte yenilendi! Artık rakiplerinize karşı verdiğiniz mücadeleleri canlı yayında herkesin huzurunda gerçekleştireceğiz. Bu turnuva Cumartesi günleri yapılmaktadır.

Hepsini Patakla Turnuvası

Bu turnuvanın amacı “İçimizdeki İrlandalı’yı” bulmaktır! Zombi Salgını Modu’nda kimseye güvenmemelisiniz. Kazanmak için tek yapmanız gereken Hepsini Pataklamak! Ödüller ise çok daha fazla! Büyük zombi için insan öldürme başına 1000 Altın, küçük zombiler için insan başına 1500 Altın ve avcılar için hayatta kalma başına 1500 altın ve öldürdükleri küçük zombi başına 1000 Altın ödül verilecek! Turnuva Pazar günleri yapılmaktadır.

HEDİYE ZAMANI!

Bayram kampanyları çerçevesinde “Çevir Kazan” ve Bayram “Hediyeleri A+” kampanyalarına katılıp, ödül kazanmaya hak kazanan oyuncuların hediyeleri gönderildi! Siz de kampanya ve etkinliklere katılıp ödül kazanmak istiyorsanız Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

ZombiRock Facebook: https://www.facebook.com/JoygameZombiRock

ZombiRock Twitter: https://twitter.com/ZombiRockOnline

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar