2011’in En İddialı MMORPG Oyunu – Forsaken World

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Forsaken World

Perfect World, Ether Saga Online gibi başarılı oyunları ile öne çıkan Perfect World Entertainment’in sıradaki çalışması olan Forsaken World gümbür gümbür geliyor.

Vampiri de içeren özgün ırkları, sınıfları, meslekleri, benzersiz PvP modları, crafting seçenekleri, grafik ve görsel efektleri ile Forsaken World piyasadaki pek çok P2P MMORPG oyununa kafa tutabilecek niteliklere sahip.

Kısa süre sonra yayınlanmasını beklediğimiz Forsaken World şu anda açık beta aşamasında. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak siz de beta için kayıt yaptırabilirsiniz.

Forsaken World Resmi Sitesi: http://fw.perfectworld.com/

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. ForsGorBeqiN dedi ki:

  Baya iddali bir oyun

 2. EmrahGr dedi ki:

  NE ZAMAN AÇILACAK BU OYUN ?

 3. forsakenworld.org dedi ki:

  Forsaken World oyunu oldukça güzel ve şuana kadar bildiğiniz bütün oyunlara daha beta aşamasında olmasına rağmen rahatça kafa tutabilecek konumdadır.
  Raceler, Classlar, Görevler, Resimli açıklamalar, Videolar ve daha bir çok bilgiyi edinmek istiyorsanız ve Forsaken World oyununda yer edinmek istiyorsanız, Forsaken World Türkiye Destek Forumuna sizleride bekleriz!

  http://www.forsakenworld.org

 4. ???? dedi ki:

  yha bu oyun türkçemi