Beklenen DLC, SW: Battlefront’a Gelmeyecek Gibi!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Star Wars 7: Güç Uyanıyor filminin oyun yüzü olan Star Wars: Battlefornt’a gelmesi beklenen film konusu, EA’nın herhangi bir çalışmasının olmamasıyla ilgili olarak gelmeyecek gibi görünüyor.

maxresdefault

İlk olarak Endor savaşlarının ardından sunulan Jakku savaşı için ek paket olarak sunulmuş olan Battle Of Jakku, oyuncuları yanıltmış gibi görünüyor. Görünen o ki; Star Wars: Battlefront, Güç Uyanıyor filmiyle ilgili herhangi bir ek paket sunulmayacak.

Star Wars oyunu geliştiricisi olan Electronick Arts, sunacağı güncellemeyle birlikte 16 ekstra harita, 4 yeni model getirmeyi planladığını açıklamıştır. Ancak bu gelecek güncellemeyle birlikte, Güç Uyanıyor filminde yer alan Resistance ve First Order arasında yer alan gösteriyi veya Starkiller üssünü görecekmişiz gibi görünmüyor. EA şirketi, bu oyunun yeni filmle alakalı olmayacağını ve standart üçlemeden ibaret olacağını Twitter yoluyla sevenlerine duyurdu.

maxresdefault (1)

Twitter kullanıcılarından olan Chris Williams isimli oyuncunun, ‘Herhangi bir DLC sunarak, 7. Filmi dahil etme düşünceniz var mı?’ şeklindeki soruya şirket, ‘Ekibimiz Star Wars Battlefront güncellemesini sunacağı zaman, orijinal üçleme üzerinde çalışıyor’ cevabını aldı.

Resmi bir açıklama olmasa da, güncelleme ile gelmeyeceğine kesin gözüyle bakılan SW: Güç Uyanıyor, oyuncuları üzmüş gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar