Cabal 2 Açık Beta : 2 Temmuz

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
JeeWee

cabal2

Cabal Online 2006 senesinde MMO piyasasına girmiş ve o zamandan bu yana pek çok oyuncuyu bünyesinde barındırmıştır. Serinin devamı niteliğinde piyasaya sunulan Cabal 2 oyunu CryEngine 3 grafik motoru kullanılarak baştan tasarlanmıştır.

Cabal 2, oyun dünyasının uzun süredir beklediği oyunlardan bir tanesiydi. Cabal 2 bir süredir kapalı beta sürecinde devam etmekteydi. Yapılan açıklamayla birlikte Açık beta sürümüne geçişin ise 2 Temmuz’da olacağı duyruldu.

1117_144237

Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında grafiği gelen Cabal 2, serinin ilk oyununa büyük bir tutkuyla bağlı oyuncular tarafından sabırla beklenmekteydi. Oyun içerisinde detaylar ise oyun keyfini üst sıraya taşıyacak gibi. Kurulum ve güncelleştirmenin ardından oyunun boyutu 40 GB’a kadar yaklaşmakta! Karakter yaratım ekranındaki detay da bu oyuna büyük artı katacak. Oyun içerisinden ulaşabileceğiniz level seviyesi herhangi bir değişiklik yaşanmadığı sürece 40 olarak belirlenmiştir. Cabal 2, bu yılın önce çıkan oyunlarından biri olacak gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar