Elder Scrolls Online 2013’te geliyor

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Elder Scrolls Online 2013'te geliyor

Son olarak Skyrim ile oyun dünyasını sallayan Elder Scrolls serisinin bir sonraki oyununun bir MMORPG olacağı çoktan herkesin kulağına ilişmişti. Yapımcı Bethesda sonunda resmi bir tarih de verdi: 2013.

Bethesda Elder Scrolls Online‘ın oynanışına dair henüz bir detay açıklamadı fakat basındaki haberler oyunun tüm Tamriel’i kapsayacak şekilde hazırlandığı yönünde. Yani daha önceki oyunlardan bildiğimiz Cyrodiil, Morrowind ve Skyrim gibi devasa kıtalar Elder Scrolls Online‘da erişilebilir olacak.

Oyun Skyrim’de gerçekleşen olaylardan 1,000 yıl öncesini konu alıyor. Daedra Prensi Molag Bal’ın tehdidi hikayenin temelini oluşturuyor.

Şu an için Elder Scrolls Online hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Yine de ismi bile oyunu heyecanla beklememiz için yeterli bir neden.

Elder Scrolls Online Teaser Trailer

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar