FIFA 17 Çıkış Tarihi Belli Oluyor

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Oyuncuları büyülemeye ve heyecan yaratmaya her yıl devam eden ve fire vermeyen EA Games, bu yılda bu durumun dışında kalmadı. FIFA 17 duyurulmasının ardından, oldukça büyük heyecan uyandırdı.

pic

98 yılında insanlara sunulan mükemmel eğlence ve zamanın şartlarına göre mükemmel bir futbol deneyimi sunmayı bilen EA Games şirketi, o günden bugüne kadar her yıl en iyi oyunları üretmeye devam etti. En büyük rakibi olan Pro Soccer Elevan ile sürekli bir rekabet içerisinde olan FIFA, FIFA 17 ile fark yaratmayı planlıyor.

Her geçen yıl daha gerçekçi oyun yapısı ve futbolcu donanımlarıyla büyük eğlencelere yol açtığı gibi, bu yılda açıklanan listenin en dikkat çekici isimlerinden birisi FIFA 17 oldu. 2016 yılında Electronic Arts tarafından piyasaya sürülecek birçok oyun olmasına rağmen, söylenenlere göre 2016’nın ikinci çeyreğinde sunulması planlanan FIFA 17, şirketin çalışmalarına göre ise; Eylül ayında piyasaya sürülecek.

maxresdefault

Büyük merak uyandıran ve futbol severlerin yakından takip ettiği FIFA ile PES rekabetinde, bakalım bu sene kim galip gelecek.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar