Final Fantasy XIV: A Realm Reborn resmi olarak yayında

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Uzun zamandır beklenmekte olan Final Fantasy XIV: A Realm Reborn‘un sunucuları Avrupa ve Amerika’da PC ve PS3 için bugün faaliyete başladı.

İlk yayınlandığında tamamlanmamış ve başarısız bir oyun olarak büyük tepkiler toplayan ve yapımcı ekipte yapılan değişikliklerle baştan aşağı yenilenerek A Realm Reborn ismi ile yeniden piyasaya sürülen Final Fantasy XIV, bu kez de sunuculardaki aşırı yoğunluk nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Tüm büyük MMORPG’lerin yayınlandığında bu sorunla yüzleştiğini göz önüne alırsak, bir süre sonra herkesin sorunsuz oyuna bağlanabileceğini düşünebiliriz.

Final Fantasy XIV

Enfes grafikleri, oyun mekanikleri, yepyeni dünyası ve Final Fantasy‘e yakışır kurgusu ile tam anlamıyla yeniden doğan Final Fantasy XIV için Square Enix enfes bir de trailer yayınladı:

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar