Final Fantasy XIV: A Realm Reborn resmi olarak yayında

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Uzun zamandır beklenmekte olan Final Fantasy XIV: A Realm Reborn‘un sunucuları Avrupa ve Amerika’da PC ve PS3 için bugün faaliyete başladı.

İlk yayınlandığında tamamlanmamış ve başarısız bir oyun olarak büyük tepkiler toplayan ve yapımcı ekipte yapılan değişikliklerle baştan aşağı yenilenerek A Realm Reborn ismi ile yeniden piyasaya sürülen Final Fantasy XIV, bu kez de sunuculardaki aşırı yoğunluk nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Tüm büyük MMORPG’lerin yayınlandığında bu sorunla yüzleştiğini göz önüne alırsak, bir süre sonra herkesin sorunsuz oyuna bağlanabileceğini düşünebiliriz.

Final Fantasy XIV

Enfes grafikleri, oyun mekanikleri, yepyeni dünyası ve Final Fantasy‘e yakışır kurgusu ile tam anlamıyla yeniden doğan Final Fantasy XIV için Square Enix enfes bir de trailer yayınladı:

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar