Firefall 29 Temmuz’da Yayınlanıyor

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Firefall

Oldukça uzun bir beta sürecinin ardından Red 5 Studios‘un bilim kurgu MMO aksiyon oyunu Firefall resmi yayınına başlıyor. 29 Temmuz günü oyunun betası sonlanıyor ve Firefall start alıyor.

Fazlasıyla tutkulu ve yetenekli bir ekiple bir oyun geliştirdik,” diyor Red 5 Studios’un CEO’su James Macauley. “Fakat hevesli oyuncu topluluğumuzla beta sürecinde bir araya gelene ve izlenimlerini alana kadar Firefall tamamlanmamıştı. Firefall bizim olduğu kadar onların da oyunu.

Resmi yayına geçişle gelen güncelleme şimdiye kadar yayınladığımız en büyük güncelleme. Bununla Firefall’un dünyası 4 kat daha büyük hale geliyor ve oynanabilir içerik betadakinin 15 katına çıkıyor.

Şu anda açık betada olan Firefall, 29 Temmuz günü Steam üzerinden tam sürüm olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için Firefall resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Firefall Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar