Forsaken World Türkiye Görev Etkinliği!

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Forsaken World Görev Etkinliği

Forsaken World’de bir etkinlik tamamlandı ve bir sonraki başlıyor! Oyuncuların giriş etkinliğini kaçırdım diye üzülmelerine gerek yok! Forsaken World severler için bir fırsat daha sunuluyor!

Görev Etkinliği:
18 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arası Forsaken World’de 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanlar, tamamladıkları güne göre aşağıdaki ödüllerin sahibi olacaklar:

7 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 7 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
Eylem Tomarı: Flört
Flört

14 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 14 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
Kızıl Lotus Başlığı
Kızıl Lotus Başlığı

21 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 21 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
+50 Saldırı sağlayan Ünvan

21 Gün ödülünü kazanan oyuncular 14 Gün ödülü ve 7 Gün ödülünün de sahibi olacaklar. Forsaken World ile ilgili güncel duyuru ve bilgilendirmeleri takip etmek için resmi Facebook sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Forsaken World incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar