Gotham City Impostors Free to Play

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Gotham City Impostors F2P

Warner Bros. Interactive Entertainment dün yaptıkları duyuruyla Gotham City Impostors‘ın PC versiyonunun Free to Play olduğunu ve Steam üzerinden ücretsiz indirilebileceğini bildirdi.

Oyunu Steam üzerinden indiren oyuncular orijinal Gotham City Impostors‘ı ücretsiz indirmenin yanında çeşitli DLC paketlerini satın alabilecekler.

Şu an için oyunun yalnızca PC sürümü ücretsiz ve Xbox 360 / PS3 sürümleri için henüz bir açıklama yapılmış değil.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse; Monolith Productions tarafından geliştirilen Gotham City Impostors espirili üslubu ile dikkat çeken kaliteli bir MMOFPS oyunu. Süper kahramanların ve düşmanlarının taklitçilerini canlandırdığınız GCI, bu tarz bir oyundan beklenmedik pek çok sürpriz de içeriyor.

Gotham City Impostors hakkında daha fazla bilgiye oyunun resmi sitesinden erişebilirsiniz.

Gotham City Impostors Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar