Gotham City Impostors Free to Play

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Gotham City Impostors F2P

Warner Bros. Interactive Entertainment dün yaptıkları duyuruyla Gotham City Impostors‘ın PC versiyonunun Free to Play olduğunu ve Steam üzerinden ücretsiz indirilebileceğini bildirdi.

Oyunu Steam üzerinden indiren oyuncular orijinal Gotham City Impostors‘ı ücretsiz indirmenin yanında çeşitli DLC paketlerini satın alabilecekler.

Şu an için oyunun yalnızca PC sürümü ücretsiz ve Xbox 360 / PS3 sürümleri için henüz bir açıklama yapılmış değil.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse; Monolith Productions tarafından geliştirilen Gotham City Impostors espirili üslubu ile dikkat çeken kaliteli bir MMOFPS oyunu. Süper kahramanların ve düşmanlarının taklitçilerini canlandırdığınız GCI, bu tarz bir oyundan beklenmedik pek çok sürpriz de içeriyor.

Gotham City Impostors hakkında daha fazla bilgiye oyunun resmi sitesinden erişebilirsiniz.

Gotham City Impostors Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar